>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

     

×

Uyarı

JUser: :_load: 111 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Pazar, 28 Eylül 2014 00:00

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİN İÇİN PİLATES

Yazan  Kategori YAŞAM KADIN
Okunma 1422 defa Son Düzenlenme Pazar, 28 Eylül 2014 22:30

Deniz kenarı yürüyüşleri, orman koşuları kışın havaların soğumasıyla birlikte pek mümkün olmuyor. Bunun yerini spor salonunda yapılan egzersizler alıyor. Doğru spor merkezlerinde başarılı eğitmenlerle yapılan egzersizler, iyi bir kemik yapısı ve sıkı bir vücut vadediyor. Peki, neler yapmak gerekiyor?

Kış aylarında yapılan pilates, bağışıklık sistemini güçlendiriyor!

Sporu günümüz insanları, vakitlerini daha eğlenceli kılmak, motivasyon sağlamak, vücut geliştirmek ve kilo vermek gibi nedenlerle yapıyor. Yazın aksine kışın kapalı salonlar daha tercih ediliyor. Kapalı salonlarda ise pilates kadınların vazgeçilmez egzersizleri arasına giriyor.


Performans ve kondisyonlarda iyi seviyede olmanızı sağlayan pilates egzersizleri, vücudunuzu kontrol edebilmenizi sağlıyor. Çalışırken yaşadığınız boyun ağrıları, eklem ağrıları ya da klavye kullanmaktan oluşan ağrılar, pilates egzersizleriyle son buluyor. Pilates kasları esnetiyor ve stresi ortadan kaldırıyor. Yapılan araştırmalar sonucunda düzenli pilates yapanların bağışıklık sistemi kuvvetleniyor ve pilates yapmayanlara göre bu kişiler daha az hasta oluyor.

Pilates yapın, vücudunuzun kışında formda kalsın!

Kış aylarının kasvetinden kurtulmak ve sağlıklı kilo vermek isteyenler pilates egzersizlerine başvuruyor. Sadece zayıflamak amacıyla değil, dengeli bir duruş, iyi bir kemik yapısı için de pilates tercih ediliyor. Pilates egzersizlerinde başarılı olabilmek için öncelikle pilatesin 6 prensibini bilmek gerekiyor. Bunlar…


Harekete yoğunlaşabilmek için konsantrasyon, Bedenin iyi dinlenebilmesi için kontrol,Bedenin doğru hareket edebilmesi için merkezlenme,Hareketlerin her noktadan seri şekilde geçebilmesi için akıcı hareket,Hareketlerin birbirleri arasında koordine olabilmesi için kesinlik vePilates yaparken kanın temizlenebilmesi için doğru nefes.

Bu kategoriden diğerleri: « HAFİF BESLENMENİN TÜYOLARI
Yorum eklemek için giriş yapın

Şehirdeki Bütün Fırsatlar Size Çok Yakın...

readmore

Şık ve Keyifli       Mekanlar İçin

readmore

2011'in Kaliteli Mobilyaları Sizlerin Hizmetinde

readmore

Online Mobilyaya Dair Herşey Bu Sitede...

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.