Öğeyi Oyla
(3 oy)

Magazin dünyasında, Yok Böyle Dans programının sunucusu Burcu Esmersoy'un gözaltındaki değişikliğin, "botoks mu yaptırdı" değerlendirmeleriyle gündeme gelmesiyle ilgili, "Gözaltına botoks yaptırılır mı" sorusuna uzmanlar açıklık getirdi.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Adana'da sağlık çalışanları, Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli kadın doktorun saldırıya uğramasını protesto etti.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

"Kişinin yaşadığı depresyon, bağışıklık sisteminin çökmesini hızlandırır. Psiko-onkolojik tedavi, genel tedavinin ayrılmaz bir parçası"

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Kadınlarda ağız-diş sağlığının menopoz, hamilelik, bebek emzirme ve mensturasyon dönemlerinde farklılıklar gösterdiğine dikkat çeken Dr. Kışlaoğlu, menopozda yaşanan psikolojik sorunlar nedeniyle uzunca bir süre profesyonel ağız bakımına ara verilmesinin, ağız sağlığı sorunlarının büyümesine neden olabileceğini vurguladı.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Ağız kokusunun ciddiye alınması gerektiğini vurgulayan Diş Hekimi Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, kokunun basitçe diş taşlarından kaynaklanabileceği gibi, ağızdaki eski dolgu ve kron-köprülerin bozulmuş diş eti ilişkilerinden oluşabileceğini de vurguladı.

Öğeyi Oyla
(4 oy)

Eğer her gün kolaylıkla yapabileceğiniz basit bir şey olsa ve bu şey kalbinizi korusa, fazla kalorileri yakmanızı, genç ve formda kalmanızı sağlasa hemen uygulamaya başlardınız değil mi?

Öğeyi Oyla
(4 oy)

Doğum kontrol yöntemlerinin fazla bilinmeyen yan etkilerine karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Sayfa 38 / 38

Sağlıklı Yaşamak İçin Sürekli Takip Etmelisin

readmore

Uzmanlardan Her Konuda Sağlıklı Bilgiler

readmore

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Elele Sağlık Vakfı Online

readmore

Sağlık Şakaya Gelmez Uzmanlardan Bilgi Alın

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.