Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kırmızının bedeninize ve ruhunuza oldukça fazla faydası var. Kırmızı terapi hayatınıza farklı bir enerji getirir. İşte detaylar!

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Kışı sağlıklı geçirmenin yolları...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bol su içmenin faydaları saymakla bitmiyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Genelde herkes küçük, dar, kalkık bir burun hayal eder. Ancak ideal olduğunu düşündüğümüz burun yüz şeklimize uygun olmayabilir. Doktorlar, yüz kısmında özellikle burnun dudakla uyumuna dikkat çekiyor ve "burun ucu ne kadar darsa o kadar güzeldir" kavramının yanlış olduğunu vurguluyor.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Saatlerce bilgisayar karşısında çalışmak ve hareketsizlik sonucu ortaya çıkabilen boyun fıtığı hastaların yaşamını kısıtlıyor. Ancak beyin ve sinir cerrahisindeki yeni yöntemler teşhis ve tedavi süreçlerini kısaltarak yaşam kalitesini artırıyor.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Havaların her geçen gün soğumasıyla birlikte soğuk algınlığından şikâyet eden kişilerin sayısı da artıyor. Boğazda kuruluk, yanma ve hapşırma ile başlayan soğuk algınlığı, çeşitli virüslerin etken olduğu bir üst solunum yollan enfeksiyonu.

24 Feb

AKNE VE 10 HATA

Kategori SAĞLIK Yazan
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Halk arasında doğru bilinen yanlışlar ile hareket etmek, eş dost tavsiyesi ile ilaç kullanmak ve sivilceleri sıkıp üzerini makyajla kapatmaya çalışmak sorunlu ciltlerin tedavisini güçleştiriyor. Akne 12-30 yaşları arasında sık rastlanan bir durumdur. Herkes hayatı boyunca en az bir dönem bu şikayeti yaşar.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kemik ağrıları, kansızlık, halsizlik veya akciğer enfeksiyonu, sessizce ilerleyip hayati tehlikeye neden olan Multıpl Miyelom hastalığına işaret ediyor olabilir.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Çevremizde en sık duyduğumuz hastalıklardan biri olan bel fıtığı ile ilgili olarak hastalar en çok ameliyattan sonra rahatsızlığın tekrar edeceği endişesini duyuyorlar. Uygulanan cerrahi tekniğin yanı sıra; sigara kullanımı, yaş ve kilo gibi etkenler ameliyattan sonra bel fıtığının tekrarlamasına yol açabiliyor.


Sağlıklı Yaşamak İçin Sürekli Takip Etmelisin

readmore

Uzmanlardan Her Konuda Sağlıklı Bilgiler

readmore

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Elele Sağlık Vakfı Online

readmore

Sağlık Şakaya Gelmez Uzmanlardan Bilgi Alın

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.