Öğeyi Oyla
(3 oy)

Saç dökülmesi, görünüşü etkileyen bir problemden öte ciddi psikolojik sorunlara yol açıyor.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Yaz mevsiminde saçlar denizden, güneşten ve nemden kötü etkileniyor. Bunun sonucunda da kırılma, kopma, dökülme ve matlık oluşuyor. Saçlarınızı bu olumsuzluklara karşı korumak istiyorsanız; doğal yağlardan yardım almalı ve saçlarınızı güçlendirmelisiniz. Doğal yağlarla, saçlarınız her zaman bakımlı ve ışıl ışıl görünecek.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Saç modeliniz sizi ele veriyor! Bu yazıyı okumadan saç modelinize karar vermemenizi öneririz. Çünkü seçtiğiniz saç modeli ruh hâlinizi yansıtıyor. İşte saç modellerinin anlamları...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bedeninizin, yüzünüzün, kıyafetinizin kısacası sizin en büyük ve en güzel aksesuarınız saçlarınızdır. Saçlarınızın her zaman mükemmel görünmesi için de sadece 6 bilgiye ihtiyacınız var.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Saçlarınıza kış boyunca gereken özeni gösteremediyseniz; yaklaşan bahar ayı bunu telafi etmek için harika bir zaman! Bahar aylarında doğru ve doğal bir bakım uygularsanız saçlarınız yaz aylarına daha güçlü ve canlı girecektir. Peki, öncelikle ne yapmalısınız? İşte cevaplar...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Düz, dalgalı, kıvırcık nasıl olduğu fark etmez! Saç renginizin ne anlama geldiğini öğrenmeye ne dersiniz? Saç renklerinin anlamları bitkiselkitap.com’da!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Düz ve dalgasız saçlardan sıkıldıysanız, kıvırcık saçlarla kendinizi yenileyebilirsiniz. Saçlarınızda kalıcı bir dalga istiyorsanız permayı deneyebilirsiniz. bitkiselkitap.com, perma uygulamasıyla ilgili merak edilen bütün sorular ve cevapları ile sizinle...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Saçların cinsi herkeste farklı olsa da saç yapıları aynıdır, saçların beslenmesini, yumuşak olmasını ve parlaklığını sağlayan tabaka ise sebumdur. Saçlarınızın bakımlı olmasının ilk kuralı, uygun ürünleri kullanmaktan geçmektedir.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bakımsız görünen, matlaşan saçlarınızı canlandırmak ve kırıkların önüne geçebilmek için saçlarınızı bakıma alabilirsiniz. bitkiselkitap.com, saçlarınızı canlandırıp ipeksi parlaklığa kavuşturacak maske tariflerini sizlerle buluşturuyor!

Sayfa 1 / 4

Türkiye'nin En Güncel    Saç Bakım Ürünleri

readmore

Saç Dökülmesine SON! İbrahim Gökçek İksiri...

readmore

Saç Ekiminde Şok Fiyatlar Tecrübeli Ekip Ellerinde

readmore

Dr. Melike KÜLAHÇI       Saç Ekim Uzmanı

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.