Cuma, 20 Ocak 2012 01:47

Tom Cruise stili

Yazan  Kategori MODA
Okunma 2090 defa Son Düzenlenme Cuma, 20 Ocak 2012 10:01
Tom Cruise stili Tom Cruise stili

Tom Cruise yeniden gündemde. “Mission Impossible: Ghost Protocol” ile abonesi olduğu zirveye yeniden yerleşen 49 yaşındaki aktör, şöhreti özümsemiş olduğu için ‘cool’ davranmaya devam ediyor. İster ondan hoşlanın, ister hoşlanmayın, bu adam uyumlu ve sofistike giyinmeyi de iyi biliyor. İşte en son kırmızı halı görüntülerinden biri ve eksileriyle artılarıyla Tom Cruise stili.

1. Hâl ve tavırları ne olursa olsun bakımlı hali, gösterişli stili ve kırmızı halıyla uyum içinde.

2. Aynı rengin farklı tonları (Cruise’un palto ve eldiveninde olduğu gibi) sizi ince zevkli ve gösterişli kılabilir. Siz de komplike bir görüntü için kahverengi, yeşil ya da mavinin farklı tonlarını aynı şekilde kullanabilirsiniz.

3. İyi seçim! Paltosu takım elbise ceketini saklayacak kadar uzun ama genç, modern ve havalı görünmeye yetecek kadar kısa. İşte bu Hollywood yıldızı gücünü deva ettirmek için çok önemli.

4. Pantolon gayet iyi bir dikişe sahip. Ne dar ne de bol ve paçalar uygun yerde kesilmiş.

5. Ceketin son düğmesini iliklememek gerektiğini biliyorsunuz. Paltolar için de aynısını öneriyoruz. Bu hayati bir kural olmasa da Cruise son düğmeyi açık tutsaydı bu kadar karton kutu gibi rahatsız bir görüntü sergilemezdi.

6. Parmaksız eldivenler tam bir moda faciasıdır. Şık giyinmek istiyorsanız, parmaklı eldivenleri tercih edin. Bu yün eldivenler kırmızı halı için fazla sıradan.

Etiketler
Yorum eklemek için giriş yapın

Maybelline Makyaj Seti 35TL Bu Fırsat Kaçmaz

readmore

Seçkin Kozmetik Markaları Üye Ol 25 TL Kazan!!!

readmore

Sade, canlı ve büyüleyici NARS Dudak Parlatıcısı

readmore

Lüks Kozmetik Markalarının Deneme Boyu Evine Gelsin

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.