Cumartesi, 04 Şubat 2012 08:51

KIYAFETTE HEM ŞIKLIK HEM DE RAHAT GİYİM

Yazan  Kategori MODA
Okunma 2503 defa
kıyafette hem şıklık hem de rahat giyim kıyafette hem şıklık hem de rahat giyim

Sevgilinizle bu yıl bir konsere veya bir gece kulübüne gideceksiniz ve ne giyeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu önerilere kulak verin...

Sevgiliniz sizi güzel bir konsere götürmeyi veya gece kulübünde sabaha kadar sizinle eğlenmeyi planlıyorsa biraz rahat olmaya özen gösterin. Nitekim uzun saatler ayakta durmanız gerekebilir. Bu nedenle ince değil dolgu topuklu ayakkabılar tercih edin.

Kıyafetiniz biraz spor biraz da şık olmalıdır. Dar bir kot, şık bir gömlek veya bluz uygun olacaktır. Saçlarınıza verdiğiniz şekil, aksesuarlar ve çantanız sizi daha şık göstermelidir.

Makyajınız da oldukça önemlidir. Çok parıltılı ve abartılı makyajlardan kaçının. Erkekler sade makyajdan daha çok hoşlanır. Hafif ve doğal bir makyaj ile yüzünüze sadece biraz renk katın. Örneğin, gözlerinizi ön plana çıkarıyorsanız kıpkırmızı bir ruj sürmeyin.

Eğer özel bir partiye gidiyorsanız biraz daha dikkat çekici kıyafetler seçebilirsiniz. Mümkünse kıyafet seçmeden önce mekanın tarzıyla ilgili bilgi edinin. Çok şık bir yer ise biraz daha güzel kıyafetler tercih edebilirsiniz.

Yorum eklemek için giriş yapın

Maybelline Makyaj Seti 35TL Bu Fırsat Kaçmaz

readmore

Seçkin Kozmetik Markaları Üye Ol 25 TL Kazan!!!

readmore

Sade, canlı ve büyüleyici NARS Dudak Parlatıcısı

readmore

Lüks Kozmetik Markalarının Deneme Boyu Evine Gelsin

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.