Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bazı kişilerde yağ bezlerinin fazla çalışmasından, hormon veya metabolizma bozukluklarından kaynaklanan küçük kabarcıklar sivilcelerdir. Sıklıkla yüzde, alında, sırtta, göğüste ve omuzlarda oluşur. Estetik olarak görünümün bir süre bozulmasına neden olabilecekleri gibi, şiddetli olanları hafif ağrılara ve iyileştiklerinde kalıcı izlere neden olabiliyorlar. Sivilceler hakkında bilinen yanlışlar ve doğrular; 

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Canlı, dolgun, ışıl ışıl, göz alıcı saçlara sahip olmak ister misiniz? Dilediğiniz bakımlı saçlara sahip olabilmek için dikkat etmeniz gereken pratik öneriler.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

En güzel aksesuarımız olan saçlarımızın kuru ve bakımsız görünmesi, en büyük sorunlarımızdan birisi. Kuruluğun nedenleri; sebumun yetersiz salgılanması gibi iç etkenler ve perma, boya, sıcak kurutma, uzun süreli güneşlenme gibi dış dış etkenlerdir. Bu durumu gidermenin yolu doğal besleyici bir program uygulamaktan geçer.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Daha dolgun, göz alıcı ve doğal görünen dudaklara sahip olmak istemez misiniz? Makyajınızı tamamlamak için, hafif renkli parlatıcılardan faydalanabilirsiniz. Daha doğal bir görünümle birlikte yüzünüze canlılık katar. Ünlü bayanların hangi makyajlarda parlatıcı kullandıklarını görmek için sayfalarda ilerleyebilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Makyaj, kapatmak istediğiniz bölgeleri gizlemek için, yüzünüze canlılık vermek ve yüzünüzde bir bölgeyi dikkat çekici hale getirmek için kullanılmaktadır. Doğru ürünler ve doğru uygulanan makyaj ile göz alıcı bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Ayaklarınıza sadece yaz mevsiminde, açık ayakkabı giymek için değil; kış mevsiminde de kuruyup çatlamasını önlemek ve her zaman güzel, bakımlı ayaklara sahip olmak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. bitkiselkitap.com, dikkat etmeniz gereken noktaları sizinle paylaşıyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Selülitleri gidermek ve oluşumuna engel olmak için, bitkiselkitap.com önerilerini dikkate alabilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bakımlı ve zarif ellerin öncüsü, kesinlikle düzgün ve sağlıklı tırnaklardır. Elleriniz gibi, tırnaklarınız da özenli bir bakımı hak ediyor. Özellikle kışın kurutucu soğuğunda, tırnak bakımına biraz daha özen göstermek hiç fena olmaz.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Derinin aşırı gerilmesine bağlı olarak, cildin elastin ve kolajen dokularındaki tahribat sonucunda ortaya çıkan vücut çatlakları, bir çeşit deri yırtılmasıdır. 


Maybelline Makyaj Seti 35TL Bu Fırsat Kaçmaz

readmore

Seçkin Kozmetik Markaları Üye Ol 25 TL Kazan!!!

readmore

Sade, canlı ve büyüleyici NARS Dudak Parlatıcısı

readmore

Lüks Kozmetik Markalarının Deneme Boyu Evine Gelsin

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.