Öğeyi Oyla
(0 oy)

Makyaj yaparken özellikle vurgulanmak istenilen, yer çoğunlukla gözlerdir. Herkes upuzun, gür ve gösterişli kirpiklere sahip olmak ister. Kirpikleriniz doğuştan uzun, kıvrık ve gür değilse, doğru uygulamalarla onları istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Saçınız, cildiniz gibi elleriniz ve tırnaklarınız da genel sağlık durumunuzun bir yansımasıdır.  

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Kadınlığın en önemli simgesi, göğüslerdir. Kadınlarda dişiliği ve anneliği temsil etmektedir. Dişiliği ön plâna çıkaran göğüslerin özenli bir bakıma ihtiyacı vardır.

Öğeyi Oyla
(3 oy)

Yılın aşk dolu günü 14 Şubat yaklaştıkça etrafımdaki herkesi bir hediye telaşı sardı.  Tüm arkadaşlarım ‘Ne alacağım, acaba o ne alacak?’ diyerek dolaşıyor yanımda. Benden öneri isteyenler de oluyor, benim öneri istediklerim de... Ama önerilerimin hiçbiri içime sinmiyordu ta ki düne kadar. Dün bir alışveriş merkezinde gezerken Assos vitrinindeki kampanya çarptı gözüme. Assos 15 Şubat’a kadar yapılan 1000 TL ve üzeri alışverişlere kalp bileklik hediye ediyormuş. Üstelik Sevgililer Günü’ne özel ürünü Love kolye de hem sevdiği kadını mutlu etmek isteyen beyler için hem de kendine hediye alarak mutlu olmak isteyen kadınlar için ideal... Bu kampanyayı duyan tüm arkadaşlarım şimdi Assos’a koşuyor, haberiniz olsun!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Saçların cinsi herkeste farklı olsa da saç yapıları aynıdır, saçların beslenmesini, yumuşak olmasını ve parlaklığını sağlayan tabaka ise sebumdur. Saçlarınızın bakımlı olmasının ilk kuralı, uygun ürünleri kullanmaktan geçmektedir.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Geçtiğiniz yerde izinizi bırakmak, kokunuzla baş döndürmek ve insanları arkanızdan sürüklemek istiyorsanız, bitkiselkitap.com'un parfüm seçme tüyolarına kulak verebilirsiniz!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bakımsız görünen, matlaşan saçlarınızı canlandırmak ve kırıkların önüne geçebilmek için saçlarınızı bakıma alabilirsiniz. bitkiselkitap.com, saçlarınızı canlandırıp ipeksi parlaklığa kavuşturacak maske tariflerini sizlerle buluşturuyor!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ciltteki çillerin son derece sempatik olduğunu düşünenlerin aksine, onlardan kurtulmanın çeşitli yollarını arayanlar da var. bitkiselkitap.com, size çillerden kurtulmanın yollarını açıklıyor!  

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Güzelliğinize kara leke gibi düşen siyah noktalardan kurtulmak için kendinizi bakıma alma vakti geldi. Siyah noktaları 6 adımda yok etmek için önerilerimizi uygulayabilirsiniz.


Maybelline Makyaj Seti 35TL Bu Fırsat Kaçmaz

readmore

Seçkin Kozmetik Markaları Üye Ol 25 TL Kazan!!!

readmore

Sade, canlı ve büyüleyici NARS Dudak Parlatıcısı

readmore

Lüks Kozmetik Markalarının Deneme Boyu Evine Gelsin

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.