Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kıyafetlerinizi tamamlayan, tırnaklarınızı süsleyen, ellerinize zarafet katan oje renklerinin ne anlama geldiğini hiç düşündünüz mü? Hangi renk cazibeli, hangi renk asi, hangi renk sevecen… İşte en çok kullanılan oje renkleri ve onların anlamları!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hayat boyu bütün yükü taşıyan ayakların sağlığını es geçmemek gerekir. Tırnaklar da ayak sağlığının önemli bir parçasıdır. Bu sebeple tırnak kesimi ve bakımına son derece dikkat etmek gerekmektedir.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hayat kurtarıcı, pratik güzellik malzemeleri ile her zaman güzel görünebilirsiniz. Bekli de hiç aklınıza gelmeyecek malzemeler, size çözüm önerileri sunuyor. Pratik güzellik malzemeleri, bitkiselkitap.com’da!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kuru, yağlı, sivilce oluşumuna eğilimli, kırışık ve gergin bir vücuttan kurtulmak için banyoya girmeniz yeterli! Sorununuzun ne olduğunu tespit edip, sizin için en uygun olan deneyebilirsiniz. bitkiselkitap.com'un reçetelerine göz atabilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bacaklarınızda ağda, epilasyon ya da jilet sonrası batıklar oluşuyorsa ve bir türlü geçmiyorsa, sizin için hazırladığımız tarifleri deneyebilirsiniz. bitkiselkitap.com’un batıklara karşı etkili çözümleri!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bütün kadınların ortak isteği, her zaman sıkı ve çekici bir vücuda sahip olmaktır. Bunun için sadece spor yapmanız yetmiyor. Aynı zamanda beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmeli ve vücudunuza iyi bakmalısınız.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kadın-erkek demeden hepimiz stresli anlarda çok daha yoğun bir şekilde terleriz. Sabahları işe yetişme telaşı, toplantılar, günlük ev işleri, sınav telaşı derken gün içinde döktüğümüz soğuk terlerin haddi hesabı yoktur.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bedeninizin, yüzünüzün, kıyafetinizin kısacası sizin en büyük ve en güzel aksesuarınız saçlarınızdır. Saçlarınızın her zaman mükemmel görünmesi için de sadece 6 bilgiye ihtiyacınız var.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Cildinizin hiç olmadığı kadar nemlenmesini ve ışıldamasını istiyorsanız; gliserin kullanabilirsiniz. Gliserin, nemi hapsetme özelliğiyle en iyi doğal bakım ürünlerinden bir tanesidir. İşte gliserinli cilt maskesi tarifleri…


Maybelline Makyaj Seti 35TL Bu Fırsat Kaçmaz

readmore

Seçkin Kozmetik Markaları Üye Ol 25 TL Kazan!!!

readmore

Sade, canlı ve büyüleyici NARS Dudak Parlatıcısı

readmore

Lüks Kozmetik Markalarının Deneme Boyu Evine Gelsin

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.