Öğeyi Oyla
(2 oy)

Yaz mevsiminde saçlar denizden, güneşten ve nemden kötü etkileniyor. Bunun sonucunda da kırılma, kopma, dökülme ve matlık oluşuyor. Saçlarınızı bu olumsuzluklara karşı korumak istiyorsanız; doğal yağlardan yardım almalı ve saçlarınızı güçlendirmelisiniz. Doğal yağlarla, saçlarınız her zaman bakımlı ve ışıl ışıl görünecek.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Yaz ya da kış mevsimi fark etmeksizin, ciltte bazı kızarıklıklar olabiliyor. Bu kızarıklıklar bazen hafif kaşıntı şeklinde de ortaya çıkabiliyor. Özellikle kadınların, estetik açıdan rahatsızlık duymasına yol açan cilt kızarıklığından kurtulmak için doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Uygulayacağınız doğal içerikli maskelerle, cilt kızarıklığına veda edebilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Nestlé® NESFIT® yaza girerken kadınlar için mükemmel bir program başlattı. Nesfit®, “Yeni Bir Sen” programıyla yaza sağlıklı ve bakımlı girmek isteyenleri hem yaza hazırlıyor hem de Koton’dan gardıroplarını yenileme fırsatı sunuyor. 1 Mayıs - 19 Temmuz tarihleri arasında www.facebook.com/nestlenesfit.tr adresine girenler, “Yeni Bir Sen” programı kapsamında dengeli beslenme, saç ve cilt bakımı, moda ve stil gibi konularda pek çok  ipucunu bir arada buluyorlar.

Öğeyi Oyla
(4 oy)

bitkiselkitap ve leka baharat iş birliği ile yapılan kampanya sonucu sayfamızı beğenen her 100 kişiden 5 kişiye 9'u bir arada form '60 süzen poşet çay' hediyemiz olarak gönderilecektir.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Etrafına ışık saçan, aydınlık ve ışıl ışıl bir cilt! Böyle bir cilde sahip olmak sandığınız kadar zor değil. bitkiselkitap.com, size ışıltılı cildin ipuçlarını veriyor.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Göz altlarında, torbaların ve mor halkaların oluşmasında birçok etken vardır. Göz altı torbaları genetik olabileceği gibi, düzensiz bir yaşam tarzıyla da ortaya çıkabilmektedir. Bunlar stres, uykusuzluk, kötü beslenme, susuzluk, alkol, sigara, mimikler ve yer çekimi gibi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Göz altı torbalarından kurtulmanın çözümü...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ağda, epilasyon ve tıraş gibi tüy alma yöntemleri sonrasında koltuk altı ve bikini bölgesinde kararmalar ortaya çıkabiliyor. Estetik açıdan hoş görünmeyen ve can sıkan bu durumdan kurtulmak için size önerdiğimiz tarifleri deneyebilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Cilt temizliği ve bakımının önemli bir adımı olan cilt losyonlarını, pratik yöntemlerle kendiniz yapmak ister misiniz? bitkiselkitap.com'un sizin için hazırladığı yüz losyonu tarifleriyle, cildinizi şımartmaya hazır olun!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Cildinizi tanıyor ve ona göre bakım yapıyorsunuz fakat buna rağmen cildiniz kurumaya mı başladı? Panik yapmayın! Cilt kurumasına karşı pratik yöntemler bitkiselkitap.com’da!


Maybelline Makyaj Seti 35TL Bu Fırsat Kaçmaz

readmore

Seçkin Kozmetik Markaları Üye Ol 25 TL Kazan!!!

readmore

Sade, canlı ve büyüleyici NARS Dudak Parlatıcısı

readmore

Lüks Kozmetik Markalarının Deneme Boyu Evine Gelsin

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.