Öğeyi Oyla
(2 oy)

Dudaklarınızın kusursuz görünmesini istiyorsanız bu maske tariflerini deneyebilirsiniz...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kıyafetlerinizi tamamlayan, tırnaklarınızı süsleyen, ellerinize zarafet katan oje renklerinin ne anlama geldiğini hiç düşündünüz mü? Hangi renk cazibeli, hangi renk asi, hangi renk sevecen… İşte en çok kullanılan oje renkleri ve onların anlamları!

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Kariyerinizin güzelliğinizi engellemesine izin vermemelisiniz! Çalışırken de her zaman bakımlı ve güzel görünebilirsiniz. bitkiselkitap.com, ofiste güzel görünme yöntemlerini sizinle paylaşıyor!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Dudaklar, bakım denilince akla en son gelen ama ilgiye en çok ihtiyaç duyan yerlerden biridir. Mükemmel bir görünüm için dudakları nemlendirmek ve bakım yapmak gereklidir. Dudaklarınızın ihtiyacı olan bakım için bitkiselkitap.com’un önerilerini dikkate alabilirsiniz!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Günlük kullanımda çoğunlukla hafif bir makyaj tercih edilmektedir. Ancak geceleri daha dikkat çekici, ışıl ışıl, pırıltılı, hatta biraz abartılı bir makyaj kullanabilirsiniz. bitkiselkitap.com’un gece makyajı için verdiği pratik önerileri denemeye ne dersiniz?

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Makyaj yaparken özellikle vurgulanmak istenilen, yer çoğunlukla gözlerdir. Herkes upuzun, gür ve gösterişli kirpiklere sahip olmak ister. Kirpikleriniz doğuştan uzun, kıvrık ve gür değilse, doğru uygulamalarla onları istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Daha güzel ve etkileyici görünmek için saatlerce makyaj yapmanız gerekmiyor. bitkiselkitap.com’un pratik makyaj önerileri ile çok kısa sürede istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Her kadın, her zaman büyüleyici ve göz alıcı görünmek ister. Peki, bunun için yapılması gerekenleri biliyor musunuz?

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Erkeklerin dikkatini üzerinize çekecek, sizi karşı konulmaz ve büyüleyici gösterecek makyaj tekniklerini denemeye hazır olun! bitkiselkitap.com, erkeklerin gizli dünyasının kapılarını kadınlar için aralamaya devam ediyor. İşte erkeklerin kadınlarda görmeyi sevdiği makyajlar...

Sayfa 1 / 6

Maybelline Makyaj Seti 35TL Bu Fırsat Kaçmaz

readmore

Seçkin Kozmetik Markaları Üye Ol 25 TL Kazan!!!

readmore

Sade, canlı ve büyüleyici NARS Dudak Parlatıcısı

readmore

Lüks Kozmetik Markalarının Deneme Boyu Evine Gelsin

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.