>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

Salı, 17 Ocak 2012 23:39

Duygusal aldatma mı bedensel aldatma mı?

Yazan  Kategori KADIN
Okunma 3672 defa Son Düzenlenme Salı, 17 Ocak 2012 23:48
Duygusal aldatma mı bedensel aldatma mı? Duygusal aldatma mı bedensel aldatma mı?

Birini seviyorum derken biri gelir ve ansızın duygularınızı kontrol edemediğinizin farkına varırsınız.Duygusal aldatma mı daha kötüdür yoksa bedensel aldatma mı?

Bir kere aldatmak başlı başına önermediğimiz bir davranış biçimi. Birini seviyorsanız, seviyorsunuzdur. Sevmiyorsanız, seviyor gibi yapmaksa karşı tarafa haksızlıktır. Eşini seven, sadakate önem veren kişiler genelde aldatmayı tercih etmez. Ancak toplumda birinden hoşlanıyorsanız ve karşı taraf da ilginize olumlu cevap veriyorsa hemen akla cinsel birliktelik gelir. Halbuki, tanımadığınız biriyle bilinmeyen denizlere yelken açmadan önce durup, düşünmek gerekir. Aldatmak, masum bir eylem değildir ve duygusal aldatma da bedensel aldatma da aslında aynı kapıya çıkar.

 
Aldatmak nerede başlar?
Eğer zihninizi eşinizden başkası işgal ediyorsa, o kişiyi düşünüp, onunla zaman geçirmek istiyorsanız aldatma geliyorum diyor. Aldatmayı sadece cinsel birliktelik olarak düşünmemeliyiz. Aklımıza düşen biri, zamanla yatağımıza da girecektir. Genellikle bedensel birliktelik olmadığı sürece aldatmanın tam da gerçekleşmediğini düşünmeye meyilliyiz. Ancak durum göründüğü gibi değil. Kaçamak bakışlarla, düşücelerle başlayan masum flörtlerin çoğu aldatma ile sonuçlanıyor. Bunu unutmayın.
Yorum eklemek için giriş yapın

Şehirdeki Bütün Fırsatlar Size Çok Yakın...

readmore

Şık ve Keyifli       Mekanlar İçin

readmore

2011'in Kaliteli Mobilyaları Sizlerin Hizmetinde

readmore

Online Mobilyaya Dair Herşey Bu Sitede...

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.