>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Hamilelik, anne ile bebeğinin aynı tabaktan beslenmeye başladığı, 39-40 haftalık mucizevî bir dönemdir. 9 ay 10 günlük süreçte anne adayı kendi depolarını korumak, ihtiyaçlarını karşılamak, bebeğinin sağlıklı büyüme ve gelişimini sağlamak için sağlıklı beslenmelidir.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sürekli "Neden yorgunum" diye soruyor musunuz? İş yerinde başınızı hiç masadan kaldırmak istemiyor musunuz?

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İftarda hangi yemekleri tercih etmeli? Sofrada mutlaka bulunması gerekenler nelerdir? İftar ve sahurda nelere dikkat etmek gerekir? Oruç tutanların dikkat etmesi gerekenler...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Yemeklerimizden hiç eksik etmediğimiz bazı baharatların zayıflamaya yardımcı olduklarını biliyor muydunuz? Sağlığa pek çok yararlı etkileri olan baharatlar, metabolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakımını da kolaylaştırıyor. İşte, zayıflamaya yardımcı 5 baharat...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Sabah erkenden uyanıp güne başlamak için sabırsızlananlardan mısınız? Yoksa sabah uyanmak sizin için bir kâbus mu?

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Şişmanlıktan korunmak ve kilolu kişilerin daha kaliteli kilolarını vermek adına doygunluk seviyelerini uzun süre tutan, hızlı acıkmaya meyil göstermeyen yiyeceklerle beslenmeye tokluk indeksi denir.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Ödem sorunu, sabah ve akşam saatlerinde el ve ayaklarda ağrı hissi, sabahları şiş bir yüzle uyanma, ağırlığın her gün değişmesi gibi etkilerle fark ediliyor. Peki vücutta ödem neden oluşur? Öncelikli olarak sıcak havalardan...  Ama bunun yanında uzun süre ayakta durmak, fazla tuzlu veya tatlı yemek, az su içmek, uyku problemleri de ödemi tetikler.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Diyet hataları kilo durumunu etkiler. Basit diyet hataları en sevdiğiniz kotunuza girebilmeniz için yaptığınız planları suya düşürebilir. Tartıda sabit kalıyorsanız veya verdiğiniz kiloyu hemen geri alıyor görünüyorsanız, 10 diyet hatasından birini yapıyor olabilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak için mucize salatalık çayının tarifi...


Şehirdeki Bütün Fırsatlar Size Çok Yakın...

readmore

Şık ve Keyifli       Mekanlar İçin

readmore

2011'in Kaliteli Mobilyaları Sizlerin Hizmetinde

readmore

Online Mobilyaya Dair Herşey Bu Sitede...

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.