>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Eğer söylediklerimizi alışkanlık haline getirirseniz, hem verdiğiniz kiloları geri almazsınız, hem hızlı yağ yakarsınız. İşte çabuk kilo verdiren tüyolar!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Oldukça hassas bir dönem olan hamileliğiniz süresince gerek yaşantınıza gerekse beslenmenize dikkat ederek, bebeğinize en iyi şekilde bakmaya çalışıyorsunuz. Peki, kış aylarında soğuk ve diğer olumsuzluklardan kendinizi ve bebeğinizi nasıl koruyabileceğinizi biliyor musunuz?

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Anne adaylarının hamilelik süreci boyunca karşılaşabilecekleri önemli rahatsızlıklardan biri diyabet. Anne kadar bebek için de tehlikeli bir durum olan hamilelik diyabeti hakkında uzmanlar uyarıyor: "Kan şekerindeki ani değişimler anne karnında bebek ölümlerine neden olabilir. Bu nedenle hamilelik döneminde uygulanan beslenme programı çok önemli."

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Özellikle ileri yaş hamileliklerde bebeğin sağlık durumu hakkında önemli bilgiler verecek girişimsel tanı testi amniyosentez birçok anne adayının da korkulu rüyasıdır.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Çocuk sahibi olmak için doğru zamanın geldiğini düşünüyorsanız, partnerinize ve size önereceğimiz besinlerle hormonlarınızın seyrini değiştirip doğurganlığınızı arttırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken "birlikte" düzenli ve dengeli bir beslenme alışkanlığı edinmek.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bildiğimiz hali ile hayat etrafımızda parçalanmaya başladığı zaman, kalbimiz ağrır, beynimiz uyuşur, çevremizi ince bir duman sardığı görülür. Bu sorunlarla başa çıkmanın 20 yolu...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kilo kaybetmenizi kolaylaştıracak besinler...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Özellikle kentsel yaşantı şekli nedeniyle alerjik hastalıkların hızlı bir yükseliş gözlemlenmektedir.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sigara bırakıldığında kilo alımının gerçekleşebildiğini bilmeyenimiz yoktur. Sigara bırakırken kilo alma korkusu adeta bir efsane şeklinde dilden dile dolaşır. Bu durumun sıklıkla tecrübe edilmesi de sigara bırakma sürecinde beslenme durumunu önemli kılar. Sigara bırakıldığında(bireysel farklılıklar ile değişmekle birlikte) metabolizmada %15–20 oranında bir yavaşlama olur. Sigaranın bırakıldığı dönemde kilo kontrolü için beslenme düzenlenirken dikkatli olunmalıdır.


Şehirdeki Bütün Fırsatlar Size Çok Yakın...

readmore

Şık ve Keyifli       Mekanlar İçin

readmore

2011'in Kaliteli Mobilyaları Sizlerin Hizmetinde

readmore

Online Mobilyaya Dair Herşey Bu Sitede...

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.