Cuma, 08 Mart 2013 07:56

BU BESİNLER LİBİDONUZU ARTTIRIR

Yazan  Kategori İLİŞKİLER
Okunma 2090 defa Son Düzenlenme Cuma, 08 Mart 2013 08:10
bu besinler libidonuzu arttırır bu besinler libidonuzu arttırır

Konu seks olunca kadınlar erkeklere nazaran daha isteksiz oluyorlar. Erkeklerdeki isteklilik hali kadınlarda çoğunlukla atmosfer, duygu yoğunluğu, özlem gibi etkenler sonucu ortaya çıkmakta. Cinsel isteğinizi besinlerden yararlanarak arttırmanızda mümkün. Yediklerinizin libidonuzu hızla yukarı taşıdığını partnerinizde fark edecek ve buna çok sevinecektir.

İşte libidoyu arttıran besinler;
 
KUŞKONMAZ
Yüksek derecede E vitamini içeren kuşkonmaz hem kadında hem erkekte cinsel istek için gerekli hormonları çalıştırır. Özellikle salatasını yapmanız hem lezzetli olacaktır hemde hazımsızlığı azaltarak daha enerjik hissetmenizi sağlayacaktır.
 
AVOCADO
Potasyum zengini bir meyve olan avocado cinsel isteği en çok arttıran besinler arasında. Ayrıca enerji verici olan Folik Asit içerdiğinden yerinizde duramamanıza sebep olabilir.
 
ACI BİBER
Eğer acı seviyorsanız şanslısınız. Acı biber içerdiği kapsasin maddesininde etkisi ile tansiyonu ve kan basıncını düzenliyor. Libidonuzun yükselişinde büyük rolü olan acı biberi zararı olacak kadar fazla tüketmemenizi tavsiye ederiz.
 
KARPUZ
Bazı uzmanlar tarafından yeni Viagra diye ifade edilen karpuzdan elde edilen bir aminoasid kan damarlarını gevşetiyor ve bu da cinsel isteği zirveye taşıyor. Bol bol karpuz yemenizde hiç bir mahsur yok.
 
YER ELMASI
Özellikle, kadınlar için mucizevi bir sebze. Anne sütünü de arttırıyor oluşu kadınlık hormonlarına veriyor olduğu desteğin bir göstergesi. Yer elması cinsel organlarda duyarlılığı arttırıyor.
Yorum eklemek için giriş yapın

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.