Öğeyi Oyla
(2 oy)

Ayrılmanızın üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen hala onu mu düşünüyorsunuz? Yeni bir ilişkiye başlamak istiyor ama bir türlü yapamıyor musunuz? Onu düşünüp ağlıyor musunuz? Onu özlediğinizi mi hissediyorsunuz?

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Genel olarak ağlayan erkek çok az görürüz. Genellikle onları güçlü, kuvvetli, seksi ve kusursuz görmeye alışığızdır.

Öğeyi Oyla
(3 oy)

Konu seks olunca kadınlar erkeklere nazaran daha isteksiz oluyorlar. Erkeklerdeki isteklilik hali kadınlarda çoğunlukla atmosfer, duygu yoğunluğu, özlem gibi etkenler sonucu ortaya çıkmakta. Cinsel isteğinizi besinlerden yararlanarak arttırmanızda mümkün. Yediklerinizin libidonuzu hızla yukarı taşıdığını partnerinizde fark edecek ve buna çok sevinecektir.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

20'li ve 30'lu yaşlarındaki bekarlar geçmişinden kopamıyor. En son yapılan araştırmaya göre, kadınların yüzde 41’i eski sevgililerini unutamıyor. Erkekler de ise bu oran yüzde 39.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen "Gençlerin Aşka Bakışı 2013" konulu anket sonuçlandı.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Özgüven
Yatakta özgüven sahibi bir kadın olmanız size artı puan kazandırır. Cinsel yaşamda özgüven eksikliği pek çok kadının sorunudur. Siz onlardan olmayın. Sevişmeyi başlatın, yönlendirin ve eşinizi etkileyin.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bekar kadınların yarısından çoğu zengin koca arıyor. Hatta neredeyse evli kadınlar bile bir zengin adam bulsalar, ellerindekini boşayacaklar. Peki, zengin koca nasıl bulunur?

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Uzak mesafe ilişkilerin yürümeyeceği ve sağlıklı olmadığı ile ilgili varsayımlar ortalıkta dolanadursun, bazen şartlar ayrı şehirlerde hatta ayrı ülkelerde yaşamayı gerektirir.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Kıskanç kız arkadaşınızla ilişkiniz bazı nedenlerle gerilebilir. İşte ilişkinizi nasıl yumuşatabileceğinize dair öneriler..

Sayfa 1 / 7

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.