>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Hem sağlıklı besleneyim, hem zayıf kalayım istiyorsanız bu diyet tam size göre!

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Hamilelik, anne ile bebeğinin aynı tabaktan beslenmeye başladığı, 39-40 haftalık mucizevî bir dönemdir. 9 ay 10 günlük süreçte anne adayı kendi depolarını korumak, ihtiyaçlarını karşılamak, bebeğinin sağlıklı büyüme ve gelişimini sağlamak için sağlıklı beslenmelidir.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Gözünüz aydın, çok şanslısınız. Artık bir annesiniz. Uzun bir bekleyişin sonunda bebeğinize kavuştunuz. Onunla yaşamayı öğrenmeniz gerekecek. Aslında ortak yaşamı bebeğinizle birlikte sizde öğreneceksiniz.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

"Gebelikte alınması gereken günlük kalori miktarı ortalama 2500 kaloridir. Bunun büyük kısmı proteinlerden sağlanmalıdır. Karbonhidrat ve yağ alımında dikkatli olmak gerekir. Bu tür gıdaların, yüksek kalori nedeniyle aşırı kilo artışına sebep olacakları unutulmamalıdır. Gebelikte aşırı sigara ve alkol kullanmak kesinlikle sakıncalıdır, pişmemiş et ve şarküteri ürünleri de yenmemelidir."

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Oldukça hassas bir dönem olan hamileliğiniz süresince gerek yaşantınıza gerekse beslenmenize dikkat ederek, bebeğinize en iyi şekilde bakmaya çalışıyorsunuz. Peki, kış aylarında soğuk ve diğer olumsuzluklardan kendinizi ve bebeğinizi nasıl koruyabileceğinizi biliyor musunuz?

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Anne adaylarının hamilelik süreci boyunca karşılaşabilecekleri önemli rahatsızlıklardan biri diyabet. Anne kadar bebek için de tehlikeli bir durum olan hamilelik diyabeti hakkında uzmanlar uyarıyor: "Kan şekerindeki ani değişimler anne karnında bebek ölümlerine neden olabilir. Bu nedenle hamilelik döneminde uygulanan beslenme programı çok önemli."

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Özellikle ileri yaş hamileliklerde bebeğin sağlık durumu hakkında önemli bilgiler verecek girişimsel tanı testi amniyosentez birçok anne adayının da korkulu rüyasıdır.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Çocuk sahibi olmak için doğru zamanın geldiğini düşünüyorsanız, partnerinize ve size önereceğimiz besinlerle hormonlarınızın seyrini değiştirip doğurganlığınızı arttırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken "birlikte" düzenli ve dengeli bir beslenme alışkanlığı edinmek.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kadınlar çalıştıkları zaman çocuklarının bakımından bazen mahrum kalabilirler. Bebeğinizin sütünüze ihtiyacı olduğunu bilin ve bunun içinde önleminizi alın. Çalışan annelere emzirme önerileri...

Sayfa 1 / 7

Şehirdeki Bütün Fırsatlar Size Çok Yakın...

readmore

Şık ve Keyifli       Mekanlar İçin

readmore

2011'in Kaliteli Mobilyaları Sizlerin Hizmetinde

readmore

Online Mobilyaya Dair Herşey Bu Sitede...

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.