Salı, 17 Ocak 2012 22:21

Anti - Kepek saç fırçası Türkiye’de...

Yazan  Kategori ERKEK
Okunma 2327 defa Son Düzenlenme Salı, 17 Ocak 2012 22:24
Anti - Kepek saç fırçası Türkiye’de Anti - Kepek saç fırçası Türkiye’de

5 dakikada kepeksiz saçlar...

Görünümüne önem veren birçok erkeğin ortak sıkıntısı, bir türlü önüne geçemedikleri kepek sorunudur. Yeni bir ürün olan O3ZON-AX Anti-kepek Ozonlu Saç Fırçası ile günde sadece 5 dakikanızı ayırarak bu problemden kurtulabileceğinizi biliyor musunuz? Nasıl mı? Ozonun olağanüstü gücü sayesinde...

 
Ozon, mikrop öldürücü ve dezenfekte edici özelliği ile bilinmektedir. Kozmetik ve sağlık alanında ozonun kullanımı, gelişen teknolojiyle birlikte son yıllarda gittikçe yaygınlaşmakta… O3ZON-AX Anti-kepek Ozonlu Saç Fırçası, UV teknolojisi ile havadaki oksijen atomlarını parçalayarak ozona dönüştürür. Saç diplerindeki kepekli bölgeler O3ZON-AX ile tarandığında, saç köklerine dakikada 0,3 mg/cm3 hacminde ozon tatbik edilir. İşte ozonun bu enerjisi, saç köklerini canlandırarak, kepeğe ve saç dökülmesine neden olan bakterileri öldürerek kepek sorununu çözer, saçım gelişimini güçlendirir, saça ve saç derisine sağlık kazandırır.
 
O3ZON-AX anti-kepek saç fırçasının kullanımı son derece basit ve güvenlidir. Saçınızı yıkadıktan sonra, hafif nemliyken O3ZON-AX ile normal şekilde tarayın. Bu kadar basit! Kepeğe neden olan organizmaların yok oluş süreci başlamıştır. O3ZON-AX anti kepek saç fırçasının kullanım şekli, haftada en az 3 gün ve günde 5 dakikadır. Bu çok özel ürünü 3–4 hafta boyunca devamlı kullandığınızda, kepeklerin nasıl yok olmaya başladığını göreceksiniz.
Yorum eklemek için giriş yapın

Giyimde İndirim Başladı Güvenilir Giyim Adresi

readmore

Online Erkek Giyim Derinmor Ayrıcalığı ile

readmore

Online Moda Dünyası Modaya Dair Herşey

readmore

Modayı Yakından Takip Et Moda İçin Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.