>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

Salı, 07 Ağustos 2012 00:15

KAN GRUBUNA GÖRE ZAYIFLAMA

Yazan  Kategori DİYET - ZAYIFLAMA
Okunma 4451 defa Son Düzenlenme Salı, 07 Ağustos 2012 00:23
kan grubuna göre zayıflama kan grubuna göre zayıflama

Biraz şanslı olanlar sadece belli bir dönem için kilolarından kurtulurken, beslenme alışkanlıklarını değiştiremedikleri için yine eski kilolarına geri dönüyordu. Fransalı uzmanlar yaptıkları araştırmalar sonrasında kişilerin kan gruplarının hem psikolojik hem de fiziksel anlamda sağlığınız üzerinde etkin rol oynadığını belirledi. Paris Üniversitesi Öğretim Görevlisi Bernard Montain’e göre, kan grubunuz sizin formda kalmanızda ve kilo vermenizde önemli bir unsur olarak ortaya çıkıyor.

A Grubu

Eğer bu gruptaysanız, siz artist bir ruha sahipsiniz. İhtiyacınız olan beslenme şekli ise hafif yiyecekler ve taze sebzeler üzerine kurulu olmalı. 
Karakteriniz: Heyecanlı, duygusal ve hafif de ‘dediğim dedik’siniz. Çay, kahve gibi bağımlılıklarınız var. Sportif değilsiniz, bağırsak sorunlarınız var. Bunları yiyin: Havuç, şalgam gibi kökü toprakta olan sebzeler, susam, patates, mantar, peynir, zeytinyağı, şekerli ve kuru meyveler. 
Bunlardan uzak durun: Et ve balık, süt ve sütlü ürünleri, asid içeren sebze ve meyveler (domates, portakal, mandalina gibi)...

B Grubu

Akılcı ve mantıklı olan her şey sizi etkiliyor. İlişkilerinizde duygusallıktan çok gerçekçiliğe önem veriyorsunuz. Bu beslenmenizi de olumlu etkiliyor.
Karakteriniz: Siz zevk için değil, sadece karnınızı doyurmak için yemek yemeyi tercih ediyorsunuz. Bu yüzden kilo probelemleri görülebiliyor. 
Bunları yiyin: Taze baklagiller (bezelye, fasulye) unlu mamuller ve beyaz etmek, beyaz peynir, yumurta, mercimek asidli meyve ve sebzeler... 
Bunlardan uzak durun: Kızartmalar, alkol, özellikle de şarap, soslu yiyecekler, av hayvanları, kabuklu besinler ve şekerli gıdalar...

O Grubu

Kan grubunuz O ise, beyaz peynir ve meyvelere göre bir beslenme programı yapmak zorundasınız. 
Karakteriniz: İnsanlarla ilişkileriniz çok iyi, maceracı bir ruha sahipsiniz. Çok yemeyi ve çok içmeyi seviyorsunuz. Bunun sonucu olarak da sağlığınız çok olumsuz etkileniyor. 
Bunları yiyin: Yumurta, yeşil sebzeler, asidli ve şekerli meyveler, beyaz peynir, en çok tüketmeniz gereken gıdaların başında geliyor. 
Bunlardan uzak durun: Yağlı balık ve etler, av hayvanları, kaşar peynir, kuru meyveler ve şekerli besinler, size en zararlılar arasında yer alıyor.

AB Grubu

Bu gruptaysanız, heyecanlı yapınıza uygun olan yiyeceklerin başında yeşil sebzeler geliyor. 
Karakteriniz: Boğazınıza çok düşkünsünüz. Sizin için etin her türü çok lezzetli. Tahıl ve baklagillere de özel bir zaafınız var. Bunları yiyin: Beyaz et, balık ve deniz ürünleri, fındık, asidli meyve ve sebzelerle ekmek, sizin en çok tüketmeniz gereken besinlerden bazıları... 
Bunlardan uzak durun: Yeşil olmayan her türlü sebzeden uzak durun... Bu tür besinler size şişkinlik yapacağı gibi, gereksiz kilo da kazandırır.

Kan grubuna göre zayıflama diyeti hakkinda aciklamalar Kan grubuna göre zayıflama diyeti konusunda bilgiler.
Yorum eklemek için giriş yapın

Diyete Başlamadan Önce Mydiyet Ziyaret Edin!!!

readmore

Güncel Diyet Listeleri Artık Zayıflamak Kolay

readmore

Mutsuzluk Şişmanlıktır Şişmanlığa Son Ver

readmore

Zayıflama ve Diyet İçin Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.