>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

Pazartesi, 19 Ocak 2015 00:00

DETOKS ÇAYI, TEATOX, BOOTEA, DETOKS TEA

Yazan  Kategori DİYET - ZAYIFLAMA
Okunma 5674 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 14 Mart 2015 23:29
detoks çayı, teatox, bootea, detoks tea detoks çayı, teatox, bootea, detoks tea

BOOTEA, TEATOX, DETOKS TEA, DETOKS ÇAYI adı altındaki bütün çayların amacı ödem atıcı ve hazımsızlığa iyi gelmesi için üretilmiştir.

 

Detoks çayı, gündüz detoks çayı ve gece detoks çayı olmak üzeri iki farklı doğal içeriğe sahip bitkiler ile formülize edilen organik bitki çayıdır. Detoks çayı tamamen natural içeriğe sahip bitki çayı olup gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Detoks çayı, 28 tane gündüz detoks çayı ve 14 tane gece detoks çayı yer almaktadır. Detoks çayı günlük normal bitki çayları gibi kullanılır.

 

DETOKS ÇAYININ İÇERİĞİ

Gündüz detoks çayı doğal içeriğinde mate çayı, oolong çayı, karahindiba çayı, rezene, zencefil, ısırgan otu, limon, gotu kola yaprağı bulunmaktadır.

 

Gece detoks çayı doğal içeriğinde sinemaki çayı, meyan kökü, çemen otu, nane yaprağı, alıç yaprağı, dulavrat otu, karnıyarık otu ve kedi otu kökü bulunmaktadır.

 

DETOKS ÇAYININ KULLANIMI

Detoks çayı nasıl kullanılır, etkileri ve yan etkileri nelerdir.

 

Gündüz çayı nasıl içilir; sabah bir fincan sıcak su içerisine bir tane gündüz çayı atılır demlenmesi beklenildikten sonra içilmesi önerilir.

 

Gece çayı nasıl içilir; gece çayı iki günde bir gece olmak üzere bir fincan sıcak su içerisine atılır demlenmesi beklenildikten sonra içilmesi önerilir.

 

Detoks çayı 28 günlük olup yan etkisine rastlanmamıştır. Herhangi bir yan etki halinde kullanımı kesilmeli mutlaka bir hekime başvurulmalıdır. Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez.

 

 

Yorum eklemek için giriş yapın

Diyete Başlamadan Önce Mydiyet Ziyaret Edin!!!

readmore

Güncel Diyet Listeleri Artık Zayıflamak Kolay

readmore

Mutsuzluk Şişmanlıktır Şişmanlığa Son Ver

readmore

Zayıflama ve Diyet İçin Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.