>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

     

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Barbie bebeklerin üreticisi Mattel, kanser tedavisi gören ve kemoterapi sebebiyle saçı dökülen kızlar için, kel Barbielerin seri üretimine geçiyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Yenidoğan bebeklerde işitme kaybı oranının %3 olduğuna dikkat çeken KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nuri Özgirgin, Biyonik Kulak ( Kohlear Implant) uygulamasının iyi bir tedavi seçeneği olduğunu belirtti.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Üstün yetenekli çocukların birçoğu, erken yaşlarda okuma ve yazmayı öğreniyor. Aile gerekli ilgiyi göstermez ise çocuk içine kapanıyor ve yetenekleri köreliyor. Onları yetiştirmedeki kilit nokta saygı. Bu çocuklar farklılık, fikir ve hayallerine saygı gösterilmesini istiyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Emziren annelerde sıklıkla görülebilen meme ucu çatlakları maalesef anneye ağrı ve sıkıntı veren bir durum.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bebeğinizi banyo yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bu püf noktalarına önem verdiğiniz takdirde eğlenceli bir banyo zamanı sizi bekliyor demektir.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Rusya'ya bağlı Kabardey-Balkar Cumhuriyeti'nde yeni doğan sekiz bebek, elektrik arızası sebebiyle suni nefes sisteminin çalışmaması sonucu hayatını kaybetti.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Günümüzde sık karşılaşılan problemlerden biri olan işitme kayıpları, daha bebeklik döneminde ortaya çıkabiliyor. İşitme kayıplarında erken ve doğru teşhisin önemini vurgulayan ENT Tıp Merkezi Kulak Burun Boğaz uzmanlarından Op. Dr. Mustafa Üzeyir anne ve babalara konuyla ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

2011-2012 eğitim öğretim yılının 19 Eylül 2011'de başlayan ilk yarısı, bugün sona erecek. Yarıyıl tatili 23 Ocak-3 Şubat tarihlerinde yapılacak. Öğrenciler karnelerini aldıktan sonra tatile çıkacak. Öğrenciler ve öğretmenler yaklaşık 2 hafta tatil yapacak. Okula bu yıl başlayan 1 milyon 259 bin ilköğretim öğrencisi ise ilk kez karne ile tanıştı.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Çocukların çoğu sebze ve meyve yemekten hoşlanmazlar. Bu nedenle yemek saatinde sebze yedirme savaşları yaşanır. Peki bunun kolay bir yolu var desek ne dersiniz?


Oyuncak Dünyasında İndirim Başladı...

readmore

Online Çocuk Giyimde Son Moda Çocuk Giyimi

readmore

Çocukların Altın Markası Tıkla Alışverişe Başla

readmore

Bebeğinizin Giyim Markası Online Bebek Mağazası

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.