>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

     

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Gribal enfeksiyon özellikle süt çocuklarını daha çok etkiliyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Başlıca görevleri vücudu enfeksiyona karşı korumak olan geniz eti ve bademcikler, tekrarlayan enfeksiyonlar sonucu büyüyebilir ancak sonrasında eski haline döner. Normal haline dönmeyen bazı durumlarda ise geniz eti ve bademcik ameliyatı yapılması gerekebilir. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Osman Ayataç’la geniz eti büyümesini konuştuk.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Konya Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kürşat Uzun, kış aylarında öksürük ve soğuk algınlığı gibi sık karşılaşılan basit enfeksiyonların büyük çoğunluğunun virüs kökenli olduğunu ve viral enfeksiyon olarak adlandırıldığını söyledi.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Ergenlik dönemi hayatın en hızlı değişimlerinin yaşandığı, enerjinin, heyecanların en yüksek seviyede olduğu, sevgi, nefret, sevinç, üzüntü gibi zıt duyguların bireyi en yoğun şekilde etkilediği bir dönemdir.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Soğuk havalarla birlikte çocuklarda kış hastalıklarının da görülme sıklığı artıyor...

Öğeyi Oyla
(0 oy)

 

Foursquare’in kullanıma sunduğu yeni servisle ebeveynler çocuklarını sosyal medya ile nerede olduğunu takip edebilecek. 

 

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bilim adamları her 100 çocuktan birinde görülen ve genellikle 2 yaşından önce tespit edilemeyen otizme 6 aylık bebeklerde teşhis koymayı başardı.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Diyarbakır'dan bir ay önce seralarda çalışmak üzere, Adana Yüreğir'in Belören Köyü'ne gelen Urcan ailesinin 6 çocuğu, Belören İlköğretim Okulu'nda düzenlenen törenle karnelerini aldı.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Nasihat etmek, uyarmak her zaman etkili olan bir davranış değildir. Özellikle arkadaşlık, vefakârlık, merhamet gibi değerleri çocuklara anlatmak zordur. Eğitimciler, filmlerle çocuklara bazı doğruları öğretebiliyor. Filmi, beraber analiz etmek sizi çözüme bir adım yaklaştırabilir.


Oyuncak Dünyasında İndirim Başladı...

readmore

Online Çocuk Giyimde Son Moda Çocuk Giyimi

readmore

Çocukların Altın Markası Tıkla Alışverişe Başla

readmore

Bebeğinizin Giyim Markası Online Bebek Mağazası

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.