>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

     

Öğeyi Oyla
(3 oy)

Gerçekçi beklentiler gece yarısı krizlerinden sizi alıkoyar. Çoğu bebeğin ilk 1 ay gece uykuları düzensizdir. Yeni doğanlar günde 15-18 saat uyur. Uyku düzenleri 4-7 periyoduna yayılır. Bu durum 2 ila 6 arasında devam edebilir. Çocuğunuz zamanla düzenli olarak yaptığınız uyku periyoduna uyum sağlar. Eğer bebeğiniz belirtilen süreleri geçtiğiniz halde hala düzenli uyumuyorsa stres yapmayın. Bazı bebekler gece boyunca ağlaya ağlaya uyuyabilir bazısı da 2-3 kez emmek için uyanır. Yani her ikisi de çok normal. Sizin bebeğiniz geceleri hala uyanması kötü bir anne olduğunuzu göstermez.

Öğeyi Oyla
(3 oy)

Avrupa Birliği'ne üye ülkelerde yapılan gıda araştırmasında, işlenmiş ve hazır gıdalarda kansere neden olan kimyasal maddeler bulundu. Bağırsak, mesane ve böbrek kanserinin yanısıra iktidarsızlığa sebebiyet veren akrilamid maddesine, bebek maması, ekmek, kahve ve patates cipsi gibi gıdalarda rastlandığı açıklandı.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı ve Konsültasyon-Liyezon Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mine Özkan; bakıcı ile ilişki konusunda merak edilen soruları yanıtladı:

Sayfa 13 / 13

Oyuncak Dünyasında İndirim Başladı...

readmore

Online Çocuk Giyimde Son Moda Çocuk Giyimi

readmore

Çocukların Altın Markası Tıkla Alışverişe Başla

readmore

Bebeğinizin Giyim Markası Online Bebek Mağazası

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.