>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

     

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bebekler parmaklarının farkına anne karnında varır. Hatta çoğu ultrason resminde bebeklerin parmaklarını emdiği görülür.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimi üzerindeki etkisi bilimsel çalışmalarla tespit edilen sütün ise her gün tüketilmesi gerektiği vurgulanıyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Çölyak ve Diyabet hastası çocuklara dikkat çekmek için başlatılan “Sana da YASAK mı?” isimli proje, düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Yurt dışı ve yurtiçinden bir çok araştırmacı bilim insanının katkısıyla hayat bulan IMFeD Programı, beslenme güçlükleri olan çocukları 6 kategoriye ayırıyor:

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Açık alanlarda zaman geçiren çocukların gözlerinde miyopi gelişmesi riskinin daha düşük olduğu belirlendi.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

1 aylık bebek, görebilir, duyabilir, 2 aylık olunca gülmeye, 4 aylık olunca ise cisimleri iki eliyle kavramaya, kendi kendine oynmaya başlar. 6 aylık bebek destekle oturabilir, 9 aylık olunca destekle birkaç adım bile atabilir.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Arkadaşları tarafından kilosu nedeniyle alay edilen ve dışlanan obez çocuk, içe kapanık ruh haline bürünüp kilo vermede zorlanıyor.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Doktorlar uyarıyor; kemikte kalsiyum emilimi azaldıkça kemik erimesi çocukluk yaşlarından itibaren başlayabiliyor.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Dünya Sağlık Örgütü, UNICEF ve Amerikan Pediatri Akademisi anne sütü ile beslenmenin doğumdan hemen sonra başlanması, ilk 6 ay sadece anne sütü verilmesini ve emzirmenin 6. aydan sonra başlanmasının uygun besin takviyeleriyle 2 yaşına kadar devam etmesini öneriyor. Peki ek gıdalara ne zaman geçilmeli? Örnek bir beslenme programı nasıl olmalı?


Oyuncak Dünyasında İndirim Başladı...

readmore

Online Çocuk Giyimde Son Moda Çocuk Giyimi

readmore

Çocukların Altın Markası Tıkla Alışverişe Başla

readmore

Bebeğinizin Giyim Markası Online Bebek Mağazası

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.