>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

     

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Akar: "Kişiye uygun spor seçiminde genetik faktörler etkili"

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Geceleri yeteri kadar uyumayan çocukların, şişman olma olasılığının daha yüksek olduğu ortaya çıktı.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bebeğin zekası hamilelik süresindeki annenin çevresinin %20'si ve doğumdan sonraki bir kaç aya bağlı olarak değişlenlik gösterir.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Hepimiz yaşıyoruz o sıkıntılı zamanları. İlk birkaç ay, belki de bir sene boğulacak gibi oluyor insan. Çalışma hayatına dönün veya dönmeyin fark etmiyor üstelik. Her iki durumda da dertler bitmiyor, sadece farklılaşıyor. Ancak ortak olan tek bir şey varsa o da ‘kendime ait zamanım kalmadı’ problemidir. Çünkü artık hiçbir zaman gerçek anlamda yalnız olmayacaksınız. Evli olun veya olmayın, çocuğunuz varsa artık asla yalnız değilsiniz. Bu kötü bir durum mu?

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İşte kış aylarında çocuğunuzu hastalıklardan korumak için öneriler...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Sağlık Bakanlığının ''Doğal Mineralli Sular Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik'', Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Diş hekimlerine karşı olumsuz tavırlar sergileyen ve kontrole gitmekten korkan çocuklar, yetişkinlik dönemlerinde de bu durumdan rahatsız olmaya devam ediyor. Diş Hekimi Çağdaş Kışlaoğlu çocukların diş hekimlerine karşı duyduğu olumsuz duyguların çeşitli nedenlerden kaynaklanabileceğini ve çok basit yöntemlerle de aşılabileceğini açıkladı.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Aynı karında birlikte büyüyen ve aynı gün dünyay gelen iki bebek. Tek çocuk büyütmeye benzemiyor.İkiz büyütmenin kendin özgü zorlukları ve güzellikleri var. İşte tüm ayrıntılarıyla ikizlerin dünyası.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

“Çocuklarınız oyunlarla gerçek hayatı canlandırır ve bu hayat için gerekli becerileri geliştirir. Bunu yapabilmek için zengin bir kaynağa yani her türlü oyuncağa ihtiyaç duyar. Bu nedenle sağlıklı bir cinsel kimlik gelişimi için kız erkek oyuncağı ayrımı yapmadan çocukların her türlü oyuncakla özgürce oynamalarına fırsat verin.


Oyuncak Dünyasında İndirim Başladı...

readmore

Online Çocuk Giyimde Son Moda Çocuk Giyimi

readmore

Çocukların Altın Markası Tıkla Alışverişe Başla

readmore

Bebeğinizin Giyim Markası Online Bebek Mağazası

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.