Cumartesi, 31 Aralık 2011 12:39

YILBAŞI GECESİNİ ÖZELLEŞTİRİN

Yazan  Kategori CİNSELLİK
Okunma 2360 defa
YILBAŞI GECESİNİ ÖZELLEŞTİRİN YILBAŞI GECESİNİ ÖZELLEŞTİRİN

Ona unutulmaz bir yılbaşı hediyesi vermeye ne dersiniz? Aklını başından alacaksınız!

İşe ona seksi bir gecenin sinyallerini vermekle başlayın. Seksi mesajlar çekin. Yeni aldığınız yılbaşına uygun kırmızı iç çamaşırlarınızın fotoğrafını yollayın. Evinizde kendi özel partinizi yaratın. Onun yanına gelmeden 10 dakika önce sevdiği bir şarkıyı açıp oturarak beklemesini isteyin. Anahtarınız yoksa kapıyı açık bırakmasını söyleyin. Bu bekleyiş heyecanını iyice arttıracaktır.

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren konuşmayın. Sadece göz temasını koruyun ve çanta, palto gibi fazlalıklarınızdan kurtulun. Şarkınızı seçin. Hazırlıklı olmanız gerekiyor, Örneğin boynunuza ipek bir eşarp takın. Soyunurken ihtiyacınız olacak! Dans edeceğiniz şarkıyı da yanınızda bulundurun.

Ceketinizi yavaş yavaş çıkardıktan sonra vücut hatlarınızı belli eden bir kıyafetle onun karşısında kalırsanız sizi daha önce hiç görmemiş gibi etki alanınıza girer. Sizi tüm dikkatiyle izlerken eşarbınızı çıkarın ve dansa başlayın.

Eşarbı kollarınızın arasında gerin ve omuzlarınızı geriye atın. Bu göğüslerinizi en güzel gösteren duruştur. Hareket edin. Eşarbı onun cinsel organı gibi düşünerek vücudunuzda gezdirin. Bilinçaltı ona çılgın mesajlar gönderecek! Sonra isterseniz ellerini bu eşarpla bağlayarak size daha çok dokunmak istemesini sağlayabilirsiniz.

Unutmayın, siz ona dokunabilirsiniz; fakat onun size dokunması bu oyunda yasak!

Artık soyunmaya başlayabilirsiniz. Üstünüzü çıkadıktan sonra -eğer bir gömlek giyerseniz sadece düğmelerini açabilirsiniz- eteğinizi yavaşça çıkartın. Bu esnada arkanız dönük olsun ve ona omzunuzun üstünden bakın. Hayali bir sekiz çizin ve kalçanızı sekiz şeklinde hareket ettirin. Bu baştan çıkaran bir harekettir. Bir ayağınızı diğerinin önüne atarak ona doğru yürüyün. Yüzüne öpecek gibi yaklaşığ kaçın.

Çoraplar ve topuklu ayakkabılar başlangıçta çok seksi görünecektir. Fakat onların çıktığını görmek daha baştan çıkarıcıdır. Çoraplarınızı zarif hareketlerle çıkarın. Bunu tam karşısında oturarak yapın. Elinizi çorabın içinden kaydırarak onlardan kurtulun.

Unutmayın striptiz yaparken sizin elleriniz onun elleridir! Onun dokunmak istediği yerlere siz dokunmalısınız.

Artık gerçek anlamıyla dans ediyorsunuz. İç güdülerinizi kullanın. Kendinizi seksi hissetmeye başlamadınız mı?

Size sadece gözleriyle dokunabilecek olan partnerinizden siz de gözlerinizi ayırmayın. Göğüs dışarı, karın içeri duruş şeklinizi kesinlikle bozmayın.

Çıkarttıklarınızı ona doğru atabilirsiniz. Özellikle eşarbınızla ellerini bağladıysanız daha çok heyecanlanacaktır. Işığı doğru seçin. Fotoğrafçılar modellerin kusurlu bölgelerine gölge verirler. Siz de bunu düşünerek bir ışık seçin. Mum ışığının kapatıcı etkisini bir kez daha hatırlatalım.

Kendinize dokunun. Artık ona daha yakın dans etmeye başlayabilir, isterseniz kucağına oturabilirsiniz. Gece iyice ısınmaya başladı, değil mi?

Fakat öpmek, kritik noktalara dokunmak hala yasak! Bu sadece onun için görsel bir ziyafet olacak. Siz de giderek daha fazla tahrik olacaksınız. Bunun tadını çıkarın. Gece sizin ve uzun!

Kırmızı çamaşırlar seçtiyseniz bir Noel Baba gibi ona neler istediğini sorabilir, sıcaklığı arttırabilirsiniz. Sizden neler istediğini, en çok neleri beğendiğini sorun. Anlattıkça daha çok heyecanlanacak.

Altınızı çıkarmadan önce yatağa saklanın ve onu yanınıza çağırın. Artık dokunma yasağı kalktı!

Bu ikiniz için de hem eğlenceli, hem de çok özel bir gece olacak.

 

Yorum eklemek için giriş yapın

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.