Salı, 20 Aralık 2011 01:16

YATAKTA MUTLULUĞUN 7 SIRRI

Yazan  Kategori CİNSELLİK
Okunma 2475 defa Son Düzenlenme Salı, 20 Aralık 2011 01:22
YATAKTA MUTLULUĞUN 7 SIRRI YATAKTA MUTLULUĞUN 7 SIRRI

Gitar çalabiliyorsa

Gözünüzün önüne sahnede gitar çalan birini getirin. Çok seksi gelmiyorlar mı? Hatta öylesine seksiler ki onlara adeta bir mıknatıs gibi çekiliyorsunuz. İyi haber ise seksi olmalarının yanında iyi sinyaller vermeleri. Yeni iki elleriyle farklı şeyler yapabiliyorlar. Bu da tabikide seks sırasında heyecanlı saatler geçirmenizi sağlar.

Salataya Bayılıyorsa

Erkek arkadaşınızı yemek yerken izleyin.Çünkü o sırada sergilediği hareketler vücudunuza nasıl davranacağının da işaretlerini taşıyor. Bu konuda da bazı ipuçları mevcut: saniyeler içide önündekini bitiriyorsa anlık zevklerden hoşlanıyor demektir.Ama asıl ne yediği onun hakkında gerçek bir fikir edinmenizi sağlar.Bazıları içinde et olmayan diyetlerin erkekleri yatakta istekli hale getirdiğini söylerken doğru noktaya parmak basıyor. Çünkü vejetaryan erkeklerin yüksek kolestrol veya obeziteye yakalanma riski çok azdır. Diğer yandan diyeti çok sertse performansını kötü şekilde etkileyebiliyor.
 
Çok para kazanıyorsa
Yapılan bir araştırma, sevgililerin kazandığı para miktarı arttığında kadınların orgazm olma yüzdelerinin arttığını ortaya çıkarmış. Özetle yatayken kredi kartı borçlarını düşünmeyen bir erkek, diğerlerine oranla kesinlikle daha fazla başarılı oluyor. Her ne kadar kadınların tutkulu ve dengesiz durumlardan tatrik olduğunu duysak da, bazıları düzenli olarak orgazm olabilmek için önce kendsini güvende hissetmek istiyor. Bunun yoluda finansal özgürlükten geçiyor.
 
Düzenli olarak spor yapıyorsa

Bir erkeğin yatakta dayanıklı olup olmadığını merak ediyorsanız, önce fit olup olmadığını bakmalısınız. Ayrıca, vücut yapısıda ona artı puan kazandırıyor. Nobel ödüllü genetikçi James Watson'ın fazla kilolu insanların yatakta iyi olduğunu söylemesi ise son derece ilginç. Neden mi? Çünkü toplu insanlar, vücudun endorfin salgılamasını sağlayan MSH hormonuna yüksek oranda sahipler.

Rahata tavırlar sergiliyorsa
Araştırmalar, dışadönük erkeklerin daha hazcı bir tavra sahip olduklarını ortaya çıkarmış. Bu da onların yatakta yeni şeyler denemeye her zaman hazır olduklarını gösteriyor. Daha iyi bir haber ise, ön sevişme için daha çok zaman harcıyor olmaları' Onun kendine güveni varsa sizde kendinize güvenmeye başlıyorsunuz. Rahat tavırlı erkeklerin utangaclara göre daha tatmin edici olduklarını ortaya çıkarmıştır.
 
Mesajlarıyla kendini açık ifade ediyorsa
İsteniliyor olmaka harika bir afrodizyaktır. Dolayısıyla ona flörtöz mesajlar attığınızda ön sevişmeyi başlatması gerektiğini düşünür. Size ateşli mesajlar yollamaya açık olması,yatakta ne istediğinize önem verdiğini gösterir. Bu erkek ayrıca, yeni şeyler denemekten ve ona yol göstermenizden de hoşlanır. Eğer attığı mesajlar sizi rahatsız ediyorsa, pek de uyumlu bir çift değilsiniz demektir. Böyle durumdan ondan uzaklaşmanız en doğru şeydir.
 
Yanınızda rahat davranıyorsa
Çoğu kadın, kötü bir karaktere sahip erkeklerin daha seksi olduğunu düşünüyor. Bunun sebebi ise,sürekli olarak heyecan aramalarında yatıyor. Ama iyi bir seksin sırrı, kesinlikle kendnizi ifade etmekten geçiyor. Yani karşınızdaki erkeğin birlikte yemeğe çıktığınızda açık, düşünceli ve kibar olması, yatakta da aynı tavrıları sergileyeceğinin ipuçlarını taşıyor. Bu sayede siz de ona kendi tutkularınızdan bahsetmek ve kendinizi ortaya koymak konusunda çok daha rahat olabiliyorsunuz. Ona güvendiğinizde ve kendinizi onun yanında güvende hissettiğinizde orgazmların da ardı arkası kesilmeyecektir.

 

 

Yorum eklemek için giriş yapın

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.