Pazar, 04 Aralık 2011 10:48

VİAGRA ETKİLİ YİYECEKLER

Yazan  Kategori CİNSELLİK
Okunma 3127 defa
VİAGRA ETKİLİ YİYECEKLER VİAGRA ETKİLİ YİYECEKLER

Birçok araştırma çoğu yiyeceğin seks hayatını olumlu etkilediğini ve performansı artırdığını belirtir. İşte erkeklerin ve kadınların seks arzularını artıran yiyecekler...

Acı biber

 
Acı biber kan akışını hızlandıran capsaicin içerir. Bu kan akışının hızlandırır ve ihtiyaç duyulan her yere kan akışı sağlanır.
 
Greyfurt, portakal suyu
 
C vitamini bakımından zengin meyvelerin sperm sayılarını artırdığı tesbit edilmiş.  Günde en az 200 mg C vitamini alınması tavsiye ediliyor. 
 
Balık
 

Havyar, istiridye gibi denizden çıkan diğer ürünlerin sekse olan etkisi tartışmasız. Çinko yüklü bu ürünler testosterone ve erkek üretkenliğini artırıyor ve prostat sağlığını koruyor.

Çikolata
 
Efsanevi yiyecek.  Kadınların aşk yiyeceği olarak tanımlamasının haklı bir sebebi var.  Çikolata cilt hassasiyetini artırır. Çikolatanın içerdiği kimyasallar aşk sırasında vücudun ürettiği hormonların artmasına da neden oluyor.
 
Şeftali
 
Turunçgiller kadar şeftali de seks için yararlı bir yityecek. Şeftali yüksek C vitamini içeriyor ve bu sperm kalitesinin artmasını sağlıyor. Bu yüzden dolabınızda şeftali bulundurun, gerekirse dondurucuya koyup arada tüketin.
 
Tarçın
 
Araştırmalar tarçının kokusunun erkeklerin daha kolay ereksiyon olmasını sağladığını ortaya kokuyor.

 

Mavi yemiş
 
Viagra'yı unutun. Doğa ananın mavi yemişi mavi kapsül kadar etkili diyebiliriz. Kolesterol, kan basıncı gibi sorunları düzenlerken ereksiyonu güçlendiriyor. Maksimum performans için haftada 3-4 kez mavi yemiş tüketebilirsiniz. 
 
Yumurta
 
Çoğu erkek partneriyle birlikte olurken kendini huzursuz hisseder. Oysa her sabah B vitamini açısından zengin yumurta yerse huzursuzluğunu giderir. 
 
Vanilyalı dondurma
 
Eskiden beri çikolatalı mı yoksa vanilyalı dondurmanın mı seks için yararlı olduğu tartışılır. Cevap ise vanilyalı. Düşük yağlı, bol miktarda kalsiyum içeren vanilyalı dondurma orgazm olmayı kolaylaştırıyor, kasları güçlendiriyor, libidoyu ateşliyor.
Yorum eklemek için giriş yapın

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.