Cumartesi, 31 Aralık 2011 08:31

10 DAKİKA SEKS YETER

Yazan  Kategori CİNSELLİK
Okunma 3094 defa
10 DAKİKA SEKS YETER 10 DAKİKA SEKS YETER

Araştırmacılara göre, 10 dakika süren seks en iyisi...

Yapılan araştırma sonucunda, çoğu insanın bütün gece süren seks maratonlarını sıkıcı ve 10 dakikalık seksin mükemmel olduğunu düşündüğü belirlendi.

Cinsel sorunları olan çiftlere danışmanlık hizmeti veren Seks Terapi ve Araştırma Derneği tarafından yapılan ankete katılanlar, bir ya da iki dakikanın çok kısa, üç ila yedi dakikanın kabul edilebilir ve 13 dakika üzerinde seksin çok uzun olduğunu söyledi. Anket sonucunda yedi ila 13 dakika süren seksin en iyisi olduğu ortaya çıktı.

Araştırmalar, popüler kültürün, seksin süresine dair gerçekçi olmayan fikirleri güçlendirme eğiliminde olduğunu kaydetti.

Pennsylvania Eyalet Üniversitesi'nden psikoloji profesörü Eric Corty, "Çoğu erkek ve kadın, tüm gece süren seks fantezisine inanıyor görünüyor. Bu hayal kırıklığı ve tatminsizliğe yol açabiliyor. Bu araştırmanın fantezileri bir yana bırakıp erkeklerin ve kadınların daha gerçekçi verilerle hareket etmelerine yardımcı olmasını umuyoruz" diye konuştu. Araştırma sonuçları Sexual Medicine (Cinsel Tıp) dergisinde yayınlandı.

 

Yorum eklemek için giriş yapın

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.