Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Herkesin iyi bir cinsellik için kendi şartları vardır. Sağlıklı ve keyifli bir cinsellik için neye ihtiyacınız var? Aşağıdaki listede yer alan noktalardan sizin için hangisinin geçerli olduğuna bakabilir, bunu partnerinizle de paylaşarak cinselliğinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Milano’da düzenlenen Avrupa Cinsel Tıp Kongresi’nin önemli başlıklarından biri cinsel fonksiyon ile diyabet ilişkisi oldu. Kongre katılımcıları, kontrol altında tutulmayan kan şekerinin, cinsel sağlığı bozduğunu ve sertleşme sorunu için önemli risk faktörü olduğunu belirtti.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Evlendiniz, ilk gecenin ardından söylenmeyen gerçekler…

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İngiltere’de yapılan araştırmada evlilik kararını 30’lu ve 40’lı yıllarda veren kadınların sayısının gün geçtikçe arttığı ortaya çıktı.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İngiltere’de yapılan ankette çiftlerin ilişkilerini canlı tutmak için ayrı odalarda uyuduğu ortaya çıktı.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Her ilişkide inişli çıkışlı dönemler vardır. İlişki uzmanları ilişkiyi en çok yıpratan tartışmaların yolunun yalandan geçtiğini söyler.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Pozisyon nasıl olsun? Işıklar açık mı yoksa kapalı mı kalsın? Sevgilince aranızdaki cinsel uyum sence nasıl?

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Cinsel sorununuz ister sürekli isterse dönemsel olsun, ister sizden ister eşinizden kaynaklansın, ilişkinizi korumaya almalısınız. Öfke, endişe, mutsuzluk, hayal kırıklığı, çaresizlik, beğenilmeme korkusu, kendini ve karşısındaki suçlama gibi olumsuz duyguların eşinizle olan ilişkinizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Bu nedenle bir cinsel sorununuz olduğunda hem kendi hem de eşinizin duygularına odaklanmalısınız.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Her gelin adayının hayali; düğününde muhteşem görünmek. Evlilik öncesi uygulayacağınız vücut bakım önerilerimiz ile düğününüzde büyüleyici görüneceksiniz.


Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.