Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Kıskanç kız arkadaşınızla ilişkiniz bazı nedenlerle gerilebilir. İşte ilişkinizi nasıl yumuşatabileceğinize dair öneriler..

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Yoğun çalışan çiftler sekse nasıl zaman ayırıyor, cinsel mutluluklarını nasıl sürdürebiliyor diye düşünenlerden misiniz? Gerçek hayattan elde edilen, kısa sürede tatmini sağlayan seks önerileri ile yoğun çiftler bu sorunu kolayca çözüyorlar.

Öğeyi Oyla
(3 oy)

Her kadın seksi olmak ister ve erkeğinin hatta herkesin onu seksi bulmasını ister. İşte size erkekleri hayran bıraktıracak, kadını seksi yapan detaylar;

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Seks hayatın vazgeçilmez parçalarından. Düzenli seks sağlıklı yaşama için pekçok faydası bulunan bir ilişki. Bu sebeple uzmanlar düzenli seks yapmayı öneriyorlar. Araştırmalara göre düzenli seks insanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Monotonlaşan bir cinsel hayat, uzun ömürlü birlikteliklerin baş düşmanıdır. Peki cinsel hayatı bu halden kurtarmanın ve hazzı arttırmanın yöntemleri var mıdır? İşte çiftleri hazzın doruklarına ulaştıracak, cinselliği sıkıcılığından kurtaracak 10 altın öneri…" diyor CİSED Onursal Başkanı Dr. Cem Keçe “Cinsel hazzı arttırmak mümkün mü?”, “Monotonlaşan cinsel hayatımızı renklendirebilir miyiz?"

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Kadınların ilişki sırasında ve sonrasında hayal kırıklığına uğradığı bazı anlar vardır.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlişki uzmanları evlilik için en ideal yaşın 25 olduğunu, özellikle kadınların 25 yaşından sonra eğitim düzeylerinin yüksek seviyede olacağını dolayısıyla bu yaşlarda eş seçimlerini doğru yaptıklarını söyledi.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Boşanma sonrası süreçte bir daha kimseyle birlikte olmak istemediğini söyleyenlerin karşısına mutlaka “ikinci bir şans” çıkacaktır. İşte o zaman doğru zamanda, doğru yerde olup doğru hareketleri yapmak gerekir.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bazen hoşlandıkları kadından gelen hiç ummadıkları bir hareket erkekleri etkilemeye yetiyor.


Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.