Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sevgiliniz veya eşiniz sizi aldatıyor olabilir mi? İşte aldatılıyor olabileceğinizi gösteren 32 duygusal işaret!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen "Gençlerin Aşka Bakışı 2013" konulu anket sonuçlandı.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Günümüzde çiftler birbirini zor buluyor ancak çabuk kaybediyor. Oysa iyi niyetlerle ve dileklerle atılan evlilik imzasını, akdini uzun yıllar korumak mümkün.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Eğer yatakta seksi sözcükler söylemek size göre değilse ve bu fikirden bile nefret ediyorsanız tabi ki hayır deme hakkına sahipsiniz. Fakat bu fikirden hemen vazgeçmeden önce bir deneyin. Birçok seksüel aktivite gibi bunu yapmayı öğrendiğinizde ve iyi olduğunuzu gördüğünüzde partnerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu hareket size keyif verici ve hoş gelebilir.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Stressiz bir düğün fikri kulağa fantezi gibi gelse de aslında imkânsız değildir. O büyük gün yaklaştıkça, ne kadar planlı programlı olursa olsun çıkabilecek aksilikler sizi tedirgin eder.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Özgüven
Yatakta özgüven sahibi bir kadın olmanız size artı puan kazandırır. Cinsel yaşamda özgüven eksikliği pek çok kadının sorunudur. Siz onlardan olmayın. Sevişmeyi başlatın, yönlendirin ve eşinizi etkileyin.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bekar kadınların yarısından çoğu zengin koca arıyor. Hatta neredeyse evli kadınlar bile bir zengin adam bulsalar, ellerindekini boşayacaklar. Peki, zengin koca nasıl bulunur?

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Kaliteli cinselliğin, iyi beslenmenin ve düzenli egzersizin sağlıklı yaşamın vazgeçilmez parçaları olduğunu belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Tansu Küçük, cinsel gücü artırmak ve kaliteli bir cinsellik yaşamak için yapılması gerekenleri 8 başlık altında topladı. İşte o öneriler:

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Kıskanç kız arkadaşınızla ilişkiniz bazı nedenlerle gerilebilir. İşte ilişkinizi nasıl yumuşatabileceğinize dair öneriler...


Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.