Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Uykusuzluk cinsel işlev bozukluklarına neden olabilir mi? Uykusuzluk, sebebine bağlı olarak tabii ki cinsel sorunlara yol açabilir. Cinsel işlev bozukluklarına en çok uyku apne sendromunda rastlanır. Uyku apne sendromu olan kişilerde genellikle zaten bir cinsel isteksizlik ve cinsel fonksiyon bozukluğu görülür.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Başka bir kadınla ilişkiye girmeye karar verdiğinde bunu kendine nasıl açıkladın?

Erkekler de kadınlar gibi duygusal dünyalarında olup biten şeyleri arkadaşlarıyla konuşma, paylaşma isteği duyar. Fakat karşı cinsler arasında kurulan arkadaşlıkların bir sınır çizgisi vardır her zaman. Erkekler aşk hayatlarında yaşadıkları problemlerini karşı cinsten bir arkadaşlarıyla paylaştıklarında onlara zayıf bir yanlarını göstermiş olurlar. O insani duygusal olarak yakınlaştıklarını hissederlerse de işi cinsellik boyutuna taşımaya meyillidirler.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

İlişkiler özünde kırılgandır ve biraz ihmal ettiğinizde elinizden kayıp düşmesi an meselesidir. Sağlıklı ve uzun sürecek bir ilişki istiyorsanız, zehirli oklara dikkat edin!

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Flört oyunları eğlenceli ve komiktir. Orijinal flört oyununda, bekar 3 oyuncuya bir dizi soru sorar. Oyunculardan kıza en yakın cevabı veren, onu bir gece yemeğe çıkarma hakkını kazanır.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Partnerinizle seks konuşmak sadece yakınlığınızı artırmaz. Aynı zamanda cinsel ilişki seviyenizi de geliştirir. Onunla kavga etmeden de konuşmanın ve isteklerinizi anlatmanın yolu var.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Evli kadınlarla birlikte olan erkekler aslında kendi arzuları peşinde gitmektense ötekilerin arzusunun bir parçası olmayı tercih ediyorlar. Bunu gerçekleştirebilmek ve sürdürebilmek için de uç noktada sevgi ve ilgi gösterebiliyorlar.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Senem, heyecanla anlatmaya başlıyor: "Eşimle, öğle yemeği yediğim bir mekanda tesadüf sonucu tanıştık.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Geçen yüzyılda bir adamın eşini aldatması için başka bir kadınla fiziksel olarak karşı karşıya gelmesi, onunla bizzat tanışması gibi doğal bir ön koşul varken, bugün internet üzerinden sürdürülen iletişim birbirini hiç görmemiş iki insan arasında duygusal bir ilişkinin başlamasına da neden olabiliyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

10 adımda onu baştan çıkarın!


Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.