Öğeyi Oyla
(2 oy)

Öpüşmek duygularımızı yansıtmanın en güzel yolu! Sağlığımızı nasıl etkiliyor merak ediyor musunuz?

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Gelin ve damatların evlenmeden önce yapması gereken önemli hazırlıklar...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Genital Yol Enfeksiyonları
Genital bölgede ortaya çıkan enfeksiyonlardır. Bu enfeksiyonların bir kısmı, zaten normalde de vücutta bulunan mikroorganizmaların çeşitli nedenlerle hastalık yapıcı duruma gelmelerinden kaynaklanırken, önemli bir kısmı da cinsel temasla meydana gelir (cinsel yolla bulaşan hastalıklar, CYBH). Kan yoluyla ve tıbbi girişimler sonucunda da genital yol enfeksiyonları görülebilmektedir.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Ayrılmanızın üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen hala onu mu düşünüyorsunuz? Yeni bir ilişkiye başlamak istiyor ama bir türlü yapamıyor musunuz? Onu düşünüp ağlıyor musunuz? Onu özlediğinizi mi hissediyorsunuz?

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Genel olarak ağlayan erkek çok az görürüz. Genellikle onları güçlü, kuvvetli, seksi ve kusursuz görmeye alışığızdır.

Öğeyi Oyla
(3 oy)

Konu seks olunca kadınlar erkeklere nazaran daha isteksiz oluyorlar. Erkeklerdeki isteklilik hali kadınlarda çoğunlukla atmosfer, duygu yoğunluğu, özlem gibi etkenler sonucu ortaya çıkmakta. Cinsel isteğinizi besinlerden yararlanarak arttırmanızda mümkün. Yediklerinizin libidonuzu hızla yukarı taşıdığını partnerinizde fark edecek ve buna çok sevinecektir.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Çağımızın önemli sorunlarından biri olan çok eşlilik, sadece ilişkileri değil hayatı da tehdit ediyor. Dünyada her yıl yaklaşık 330 milyon kişi, cinsel temasla geçen hastalıklara yakalanıyor.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

20'li ve 30'lu yaşlarındaki bekarlar geçmişinden kopamıyor. En son yapılan araştırmaya göre, kadınların yüzde 41’i eski sevgililerini unutamıyor. Erkekler de ise bu oran yüzde 39.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Klinik psikolog Elif Kutlu Merzeci, kadınların evlilik konusunda yaşadıkları fikir değişiminin aslında beraberinde evliliğe adım atma yaşını, çiftler arasındaki yaş farkını ve diğer farklılıklara karşı toleransı yükselttiğini söyledi.

Sayfa 1 / 17

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.