×

Uyarı

JUser: :_load: 86 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

JUser: :_load: 87 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Kış boyunca nemsiz kalarak kuruyan ve matlaşan cildimiz güneşle temas ettiğinde çeşitli sorunlar yaşamaya başlıyoruz. Güneşe maruz kalan bölgelerde deri döküntüleri, koyu lekeler, yanıklar görülebiliyor.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Kalça ve bacak üstü yağlarını eritmek için denemediğiniz yol kalmadı değil mi? Selülit eritme diyetini uygularsanız kısa zamanda isteğinize ulaşabilirsiniz.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Evinizde rahatlıkla hazırlayabileceğiniz ballı doğal maskeler...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Güzellik deyince artık doğal ürünler devreye giriyor. Birçok insan doğal yaşamdan sırlar öğrenip uyguluyor. Amaç genç ve güzel kalmak. Sizin için de uygulaması çok kolay yollar var...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Bahara hazırlanırken cildimizi, saçlarımızı ihmal etmemeliyiz. Doğal maskeler her zaman en iyi sonucu verir. Düzenli egzersiz, sağlıklı beslenme düzeni ve doğal bakım hayatımızın vazgeçilmezi olmalı...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Tırnaklarınıza ballı bakım yapın! Tırnakları besleyip, güçlendiren ballı maske tariflerini sizler için araştırdık...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İlerleyen yaş ile birlikte, vücudun her bölgesinde sıkılaşma kaybı yaşanabiliyor. Bacak, göbek ve kalçaların sarkmasını engellemek ve sıkılaştırmak için birçok egzersiz var. Düzenli yapıldığında olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Peki, ama kol bölgesini sıkılaştırmak ve o bölgedeki sarkan yerleri toparlamak için ne yapacağınızı biliyor musunuz?

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Cilt sağlığı ve güzelliği, her kadın için tartışılmaz çok önemli bir detaydır. Canlı, sağlıklı ve pürüzsüz bir cildin sırrı da doğru beslenme, doğru temizleme ve stressiz bir hayattan geçiyor. Peki, kusursuz ve genç görünen bir cilt için neler yapmalısınız?

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Yaz ya da kış mevsimi fark etmeksizin, ciltte bazı kızarıklıklar olabiliyor. Bu kızarıklıklar bazen hafif kaşıntı şeklinde de ortaya çıkabiliyor. Özellikle kadınların, estetik açıdan rahatsızlık duymasına yol açan cilt kızarıklığından kurtulmak için doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Uygulayacağınız doğal içerikli maskelerle, cilt kızarıklığına veda edebilirsiniz.

Sayfa 1 / 11

Maybelline Makyaj Seti 35TL Bu Fırsat Kaçmaz

readmore

Seçkin Kozmetik Markaları Üye Ol 25 TL Kazan!!!

readmore

Sade, canlı ve büyüleyici NARS Dudak Parlatıcısı

readmore

Lüks Kozmetik Markalarının Deneme Boyu Evine Gelsin

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.