Öğeyi Oyla
(3 oy)

ANTİK MİNERAL NEDİR?

Öğeyi Oyla
(17 oy)

İçindekiler : Nane yapraklarından çıkarılan esans

Öğeyi Oyla
(2 oy)

İçindekiler : Nane özü içerir.

Faydaları : Düzenli kullanıldığında; Göğüs hastalarına, astım ve nefes darlığına yardımcı olabilir. Kuvvet verici, hazmettirici, balgam söktürücü, safra söktürücü ve regl düzenleyici faydaları olabilir. Sinirsel kökenli mide bulantılarını gidermeye yardımcı olabilir. Gaz giderimeye yardımcı olarak kullanılır.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

İçindekiler: Acı elma içerir.

Faydaları : Düzenli kullanıldığında bebeklerde gaz gidermeye, mide gazı gidermeye, ter kesmeye ve idrar arttırmaya yararlı olabilir. Bronşit, astım, adet düzensizliğinde ve hormon dengelenmesinde faydalı olabilir. Cilt bakımı ve temizliğinde etkilidir. Mikrop öldürmeye ve yara iyileştirmeye yardımcı olabilir. Romatizma ve mafsal ağrılarında da faydalı olabilir.

Kullanım şekli : Banyo suyuna katıldığında vücuda kuvvet ve dinçlik verdiği bilinmektedir. Günde bir defa bir çay bardağı suya veya şekere 3 damla damlatılarak alınır. Yara üzerine direk tatbik edilebilir.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

İçindekiler : Safran içerir.

Faydaları : Yumurtaların gelişmesine yardımcı olan safran bu özelliği ile hamile kalmayı kolaylaştırmaktadır. Sakinleştirici, spazm çözücü ve sindirimi kolaylaştırıcı etkilerinden dolayı mide rahatsızlıkları için kullanılmaktadır.

Kullanım Şekli : Dahilen; bir fincan suya 2-4 damla damlatılarak içilir.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İçindekiler : Pelin Otu içerir.

Faydaları : Bağırsak solucanlarını düşürür. Regl söktürür. İştah açar, mideyi kuvvetlendirir. Şeker hastalığında etkilidir. Sindirimi zor besinlerin hazmını kolaylaştırır. Safra salgısını arttırır. Safra kesesinin çalışmasına yardımcı olur. Kolestrolü dengeler. Kalp damarlarını açar. Ateşi düşürür.

Kullanım Şekli : Günde 2 defa bir çay bardağı suya 3 damla damlatılarak alınır.

NOT: Hamilelik döneminde kullanılması sakıncalıdır. Fazlası zararlıdır.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İçindekiler : Nergis çiçeği özü içerir.

Faydaları : Ağrı kesici ve terleticidir. Gut stalarına, ülserde, karaciğer hastalıklarında faydalıdır. Sarada faydalıdır. Kusturucu olarak kullanılır. Adet söktürücüdür. Mikrop öldürücü ve kanı temizleyicidir.

Kullanım Şekli : Günde 2-3 damla bir şeker parçası üzerine damlatılarak veya yarım çay bardağı suya 2-3 damla damlatılarak alınır.

Sayfa 1 / 8

İnanılmaz Fiyatları Gör Sağlıklı ve Mutlu Yaşa

readmore

Doğal ve Sağlıklı Yaşamak Herkesin Hakkı...

readmore

Online Bitkisel Ürün Pazarı Doğal Kalite Dünyası

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.