>>>16.09.2015 GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN<<<

               

Cumartesi, 19 Kasım 2011 00:00

GÜNLÜK BURÇ TAKİBİ

Yazan  Kategori ASTROLOJİ
Okunma 12245 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 05 Ekim 2015 13:19

05.10.2015 Günlük Burç Takibi

Genel

2015 senesi hayatınızda radikal değişikliklerin olacağı ancak bunun yanı sıra bir düzenin hakim olacağı bir yıl.

Kariyer

Şimdiye kadar karşılaşmakta güçlük çekeceğinizi düşündüğünüz durumlarla yüz yüze gelecek ancak bu durumlara olgunlukla yaklaşarak üstesinden geleceksiniz.Uranüs’ün Mart 2011’den beri burcunuza yönelmesi de ani ve dramatik değişiklikler adeta hayatınızın vazgeçilmezlerinden oldu. Uranüs’ün 5 yıl içinde burcunuzdan çıkmasıyla beraber kendinizi şu anki konumunuzdan çok farklı yerlerde görmeniz mümkün olacak. 2015’te dünyaya gerçek potansiyelinizi gösterme şansı yakalayacaksınız. Maddi konularda yaptığınız yatırımlar meyvesini sizin bile tahmin etmeyeceğiniz iyi bir biçimde verecek.Etrafınızdan gelecek tepkiler, eleştiriler başarılarınızın tadını çıkarmanızı engelleyebilir ancak buna izin vermemek de yine sizin elinizde. 2015’te biraz daha gerçekçi ve optimist olmanız size başarıyı getirecek anahtarlar olacak.Ruhsal olarak ailenizin ve arkadaşlarınızın size ihtiyaç duydukları anların farkındalığını yaşayacaksınız. Sadece aile ve arkadaşlarınıza değil ihtiyacı olan insanlara ve hayır işlerine kendinizi verdiğiniz sürece iç huzurunuzu bulduğunuzu da hissedeceksiniz. 2015’te kendinize olan inancınız ve güveniniz gitgide güçlenecek. Bununla beraber insanların gözündeki değeriniz ve karizmanız da artacak. Tüm bunlar iş hayatında da basamakları hızla tırmanmanızı sağlayacak.2015 sizin için zor bir yıl olarak algılanmamalı, ancak olası zorlukların ve gereksiz gerginliklerin sağlığınızı ve psikolojinizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Özellikle sonbaharın ortası ve ilkbahar başlangıç dönemlerinizde daha dikkatli olmanızda fayda var.


Genel

Yeni yıl potansiyelinizi göstermeniz açısından sizin için iyi bir yıl.

Kariyer

Geçen sene de sizin için iyi bir yıldı çünkü gezegenlerin dizilimi sizi stres altında bırakacak bir konumda değildi ve bu da hayatınızın olumsuz etkilenmesini engelledi. 2015 yılında şansınıza güvenerek hareket etmek yerine daha mantıklı düşünmeniz sizin için çok daha iyi olacak. Dikkatli ama yaratıcı, cömert ama hesabını bilen birisi olmanız gerek. Yeni yılda ciddi ilişkiler hatta evlilik ve iş ortaklıkları söz konusu olabilir.Sonbahara doğru hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulup üzerinizdeki ölü toprağını atacaksınız. Hayatınızın değişik yönlerini rasyonelize edip elinizdeki kaynakları en iyi şekilde kullanmanın size tahmin ettiğinizden de iyi sonuçlar vereceğini göreceksiniz.Sonuç odaklılığınız, inatçılığınız ve başladığınız işi bitirmenizle tanınıyorsunuz. Ancak bunların dışında duygusallığınız, ve bu duygusallıkla gelen cinsel yaşam, sanat, müzik, yemek gibi insan odaklı konulardaki ilginiz ve başarılarınız da göz ardı edilemez.Yeni yılda ruhsal olarak büyük değişimler yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Şu ana kadar yaşadığınız şeylerin tamamen karşıtı şeylere yönelebilirsiniz. Bu geçiş döneminde dikkat etmeniz gereken şey fikirlerinizin başkalarının etkisi altında kalmadan sizin tarafınızdan yönlendirilebiliyor olması.Eğer kendi işiniz varsa ürünleriniz denizaşırı ülkelere ihraç edilebilir, ve bunun sonucunda da maddi olarak refaha kavuşmanız da olası.Sağlığınızda en çok dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi kilo problemi. Özellikle yılın ilk 6 ayı yediklerinize çok dikkat etmeniz gerekiyor. 2015’teki en önemli ilgi alanlarınız; entelektüel konular ve iletişim konusundaki ilgileriniz, felsefi alanlara yoğunlaşmanız, yüksek öğreniminiz, felsefi ve dini yönelimleriniz olacak gibi gözüküyor.


Genel

2015 İkizler için kazançlı bir yıl olacak.

Kariyer

Jüpiter’in etkisiyle 2015’in ilk yarısı daha fazla para kazanma imkanınız olacak. Özgüveniniz artacak ve sonbahara doğru kendinizi daha dışa dönük hissedeceksiniz. Parasal açıdan rahatlayacağınız bir yıl sizi bekliyor. Maaşınızdaki artış daha önce ekonomik sıkıntılardan dolayı yapamadığınız aktiviteleri yapma fırsatı sunacak.Kariyerinize ise daha idealist baktığınız bir yıl olabilir. Hayır işlerine ya da ruhunuzu besleyecek işlere yönelebilirsiniz. Çocuksu yanıyla tanınan ikizler, olgunluğunu kanıtlayacak.Özelikle baskı altında çalıştığınız zamanlarda aldığınız soğukkanlı kararlarla övgü toplayacaksınız. İçinde bulunduğunuz stresli döngüden daha güçlü ve hayattan ne istediğinizi bilerek çıkacaksınız. Yoğun iş temponuz sağlığınızı etkileyebilir. Bu yıl kilonuza özen göstermelisiniz. 2015’te kendinize yoğunlaşıp, potansiyelinizi değerlendireceksiniz bu da size hayatınızdaki öncelikleri belirlemenize yardımcı olacak. Yıl sonunda ise iş yoğunluğunuz azalacak.İkizleri romantik bir yıl bekliyor. 2014’ü aşkın dorukların geçiren İkizler bu yıl aşkı doyasıya yaşamaya devam edecek. Bekar olan ikizleri ise heyecanlı bir yıl bekliyor. Çıkacağınız yolculuklarda özel bir kişiyle tanışma olasılığınız yüksek.Özellikle 18 Ağustos’ta çıkacağınız bir yolculuk yeni bir ilişkinin habercisi olabilir. Anne olmak isteyen İkizler’i ise bu yıl güzel haberler bekliyor.


Genel

2015 yılı duygusal ancak bir o kadar da hareketli olacak.

Kariyer

Duygusallığını değişken ve kararlı ruh haliyle dengeleyecek olan Yengeç, 2015'te daha fazla kalbini dinleyebilir ve öz değerlerini yeniden sorgulayabilir.Oldukça zor geçen iki yılı geride bırakan Yengeç, 'hesaplarını kapattı' ve 2015'te çok daha güçlü ve sert olacak. 2015'te çalışmalarınızın ve gösterdiğiniz çabanın karşılığını almaya başlayacaksınız. Şanslı olduğunuzu düşünebilirsiniz. Gerçek şu iki son iki yılda ektiğiniz tohumların fırsatlarını değerlendirmelisiniz.Uranüs'ün hareketi 2015'te tüm başarılarınızı etkileyecek ve kozmik etkisi hayatınızı değiştirebilecek ardı ardına gelen olaylarda başarılı olmanızda hissedilecek. 2015'te özlemini çektiğiniz, hatta unuttuğunuz renkler ve mutluluklara geri dönebilir, hayatı daha geniş ölçekten görebilirsiniz.Jüpiter'in 26 Haziran 2014'te Yengeç burcuna girmesiyle 2015'te daha şanslı olacağınızı hissedebilirsiniz. Ocak ve 16 Temmuz arasında etrafınızdaki zorlukların ve kötü ilişkilerin azalmasına tanık olabilirsiniz.Geçiş yapmakta olan Uranüs, iş ve kariyerinizde büyük değişimler getirebilir. İş hayatınızda stres altında kalabileceğiniz gibi, 2011'den bu yana kariyerinizde yaşadığınız sıkıntıları geride bırakma şansını elde edebilirsiniz.Bir Yengeç olarak tecrübeleri duyguları ve sezgileriyle biçimlenen, sübjektif bir rüya olarak görüyorsunuz. Hala evrenin merkezinde olduğunuza inanmıyorsunuz. Plüton'un Oğlak Burcu'ndan geçişi esnasında, ilişkiler ve güç konuları hakkında düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz.Satürn'ün hareketi 2015'te belli bir hedefe odaklanarak daha yaratıcı ve sanatsal çalışmalar çıkarmanıza yardımcı olacak. Neptün ise kendinizi sorgulamanız ve eğitimle zihninizi güçlendirmenize teşvikte bulunabilir. Yengeç, 2015'te sağlıklı olacak. Eski dertleriniz hakkında iyi haberler alacaksınız ama küçük rahatsızlıkları göz ardı etmeyin.


Genel

Kariyerinizde yükselmek için doğru yıl.

Kariyer

Enerjik ve başarı dolu bir yıl geçiren aslanlar 2015’te hedeflerine daha çok odaklanarak başarısını devam ettirecek. Ancak yoğun temponuzda sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.Son birkaç yıl Satürn’ün etkisiyle aslanlar, ev ve ailevi sorumlulukları yüzünden kendilerine zaman ayıramıyorlardı. Bu sorumluluklar sizi olgunlaştırdığı kadar yordu da ancak artık Satürn 2040’a kadar daha fazla sizi rahatsız etmeyecek. Böylelikle aşk hayatınıza daha çok yoğunlaşıp, birlikte olduğunuz kişiyle daha fazla vakit geçirebileceksiniz.Kariyerinizde ise daha yüksek bir maaş ve terfi sizi bekliyor. Aslanlar alkışlanmak ve kabul görmek için yaşarlar. 2015’te günlük iş hayatında sizi zorlayacak görevlerle karşılaşacaksınız. Fikirlerinizin bir hayalden çok gerçeğe dönüştürülmesi istenecek.Sizi verilen görevleri, ekibinizle birlikte başarıyla tamamlarsanız istediğiniz alkış ve ilgiye kavuşabilirsiniz. Ancak başarıyı takıntı haline getirmek size sadece sağlık sorunları yaratır. Bu konuda aslanlar dikkatli olmalı.2015’in sonuna doğru önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Verdiğiniz kararlar yaşam tarzınızı değiştirecek. Kararsız kaldığınız anlarda her zaman güvendiğiniz kişilerden tavsiye alabilirsiniz.


Genel

Jüpiter'in hareketi, özellikle 2015'in ilk yarısında oldukça sosyal olmanızı sağlayacak.

Kariyer

Son 10 yıldır hayatındaki önemli değişikliklerle boğuştunuz. Ani, büyük ve sarsıntı yaratan değişimler Başak'a bu olayların verdiği korku ve güvensizlik ile baş etmesini öğretti. Başak, yıllarca üzerine üzerine gelen olaylardan ders çıkardı ve nasıl tepki vereceğini öğrendi. İlerideki 20 yılda böyle bir dönem de yaşamayacak.Jüpiter'in hareketi, özellikle 2014'ün ilk yarısında oldukça sosyal olmanızı sağlayacak. Yeni ve önemli arkadaşlar edineceksiniz. Sosyal çevrenizin genişleyeceği ve keyif alacağınız dönem Temmuz ortasına kadar devam edecek.Uranüs'ün hareketi üzerinizdeki stresi artırabilir. 2012 2011'den; 2014 ise 2013'ten daha rahat geçti. Ancak 2015'te dengeler değişebilir. 2003-2007 arasında ayrılıklar ve boşanmaların ardından aşk hayatınız daha düzenli ama henüz rayına oturacağı söylenemez. 2015'te hayatınızdaki her tecrübeyi mükemmelleştirmek için kim öne çıkarsa anılarınızda o kişi parlayacak. Bu parlaklığın herhangi bir mücevhere özgü olmadığını, aynı zamanda hayatın mükemmel de olmadığını unutmayacaksınız. İyimser bir burç olarak, hayatı bir peri masalı gibi görmeye devam edeceksiniz. Ancak sabırlı olursanız, bu öyküyü yazandan çok şey öğrenebilirsiniz.Satürn'ün 2012'de burcunuza girmesiyle, gücünüzün arttığını hissediyorsunuz. Para konuları geçmişten daha kolay olmayacak, iletişimde ise özellikle sosyal medyada insanlarla iyi bir bağ kuracaksınız.Plüton, 2015'te yaratıcılığınızı geliştirecek. Sadece kendiniz hakkında düşünmeyi bırakıp, tercihlerinizin diğer insanları nasıl etkilediğini düşüneceksiniz. İnsanlardan çok iyi yaklaşım beklemeyin. Kararlarınızı insanlara söylemeden önce nasıl sonuçlar verebileceğini düşünerek ve iletişimdeki avantajını kullanarak daha iyi yerlere gelebilirsiniz.Başak burcunun 2015'te en çok ilgi göstereceği konular iletişim, çocuklar, yaratıcılık, aşk, okült, kendini geliştirme ve arkadaşlık olacak.


Genel

2015’te sizin için önemli olan fikirler üzerine yoğunlaşarak işlerinizi kolaylaştıracaksınız.

Kariyer

Yorucu bir yıl atlatan Terazi’ler, zaman zaman çok fazla zorlandığını hissetti. Başkalarının beklentilerini gerçekleştirmeye çalışırken kendi ideallerinizden vazgeçmiş olabilirsiniz. Ancak 2015’te sizin için önemli olan fikirler üzerine yoğunlaşarak işlerinizi kolaylaştıracaksınız.Eğer bir ilişkiniz varsa sizi zor günler bekliyor. İlişkiniz bazı zorluklarla karşılaşacak ve bu testleri geçmek sizin vereceğiniz kararlara bağlı. Uranüs’ün etkisiyle aşk hayatınızı istikrarsız bir dönem bekliyor. Ayrıca eski ilişkileriniz kimi zaman kafanızı kurcalayabilir. Bu ilişki çıkmazının içinde sağlığınıza da dikkat etmenizde fayda var.Gerilimden uzak durmaya çalışan Terazi’ler, iş yerinde de dengeyi ve uyumu yakalamayı arzular. İş hayatınızda da bu yıl aradığınız uyumlu ortamı bulacak ve yükseleceksiniz. Özellikle 2015’in ilk yarısı işinizdeki hedeflere ulaşacak bu da size maddi olarak geri dönecek.Ancak yaza doğru bazı kötü haberler alabilir, eğer soğukkanlılığınızı korursanız bu dönemden de güçlü bir şekile çıkabilirsiniz. Bu yıl sanatsal aktivitelere daha çok yönelebilir; fotoğraf, sinema, tiyatro ve edebiyat alanında kendinizi geliştirebilirsiniz. 2015’te aile ve ev hayatınızda da olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Emlak yatırımı yapabilir ve bir yakınınızla aynı eve çıkabilirsiniz.


Genel

Satürn'ün hareketi, aynı zamanda Akrep'in daha fazla sorumluluk altına girdiğinin işareti.

Kariyer

Satürn, Ekim 2012'de Akrep burcuna girdi ve Aralık 2015'e kadar orada kalacak. Satürn'ün hareketi, aynı zamanda Akrep'in daha fazla sorumluluk altına girdiğinin işareti. Uranüs'ün iş ve kariyerinizi etkileyecek olması ise size daha dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Hayat hakkında daha ciddi olmalısınız.Satürn'ün burcunuz üzerindeki etkisi, yaşanabilecek geri adımlar ve zorluklara hazır olmanız gerektiğini işaret ediyor. Ancak hiçbir zaman ümidinizi yitirmeyin çünkü Satürn daima iyi çalışmayı ödüllendirir.Akrep 2015'te sağlıklı ancak bir önceki yıla kıyasla daha hassas olacak. Satürn, 2015'te duygusal derinliğinizi bir kenara bırakmanızıve inanç ile direncinizi öne çıkarmanızı söylüyor. 2015'te işiniz dışında bir birey olarak öne çıkabilir, dış dünyada bir iz bırakabilir ve Akreplerin genelde gönülsüz olduğu bir şey yaparak uzun dönemde karşılığını görebilirsiniz.Satürn ihtiyacı hatırlatırken, Jüpiter'in hareketi imkanları önünüze getirecek. Ancak avantajlarınızın size yalan söylediği yerlerde açık gözlü olmalısınız.Plüton'un hareketleri, 2015'te öğrenme ve öğretme isteğinizi güçlendirebilir. Ayrıca insanlarla bilgi paylaşma isteğiniz daha fazla olabilir. Akrep keskin zekasıyla 2015'te daha fazla öğrenebilir. En duygusal ve mistik burç olarak sizden hiçbir şey kaçamaz.Neptün'ün hareketi, yaratıcılığızı olumlu etkileyecek. Ruhunuza akan ilhamı engellemeden ortaya çıkmasına izin vermelisiniz. 2015'teki en büyük ilginiz vücudunuz, görünüm, kişisel zevkler, çocuklar, yaratıcılık, metafizik, yüksek eğitim ve seyahat olacak.


Genel

Yaylar için zor günler geride kaldı.

Kariyer

Yılların yoğun stresi, mücadelesi, kargaşası, psikolojik depremleri ve güvensizliklerinin ardından 2013-2014 yılları sizin için parkta piknik yapmak gibiydi. Bu sanki hayatın size “hesabını ödedin ve artık kabul edildin” deme şekliydi. Geçmişte mücadele ettiğin şeyler artık geride kaldı. Bu Yengeç, Terazi, Oğlak gibi burçların tam tersi bir olgu. Onların yeni yüzleşmeye başladıkları zorlukları siz çok aştınız.Onlar yokuş aşağı inerken siz o yolu çıkmakla uğraşıyordunuz, şimdi siz diğer şerittesiniz. Çok zor şeyler yaşadığınız, pek çok testten geçtiğiniz için bundan sonra onlara siz yardımcı olacaksınız. Bu aslında evrenin sizi cezalandırma şekli değildi. Yaşadıklarınız, sizi gerçek aşka (geçtiğimiz yıl başlayan) hazırlamak ve hayatta bundan sonra oynayacağınız rol içindi. 8. evinize geçiş yapacak olan Jüpiter sayesinde yılın ilk yarısı boyunca bir takım yatırımlarınız ve hazırlıklarınız olacak. Yatırımlarınızın ileride çok faydasını göreceksiniz.16 Temmuz’da Jüpiter Aslan burcundan 9. Evinize geçiş yapacak. Bu da sizi için daha çok seyahat, macera, eğitim için yurt dışı planları anlamına geliyor. 16 Temmuz’dan sonra yurt dışı seyahatleriniz olacak. Yeni fırsatlar zamanı...Sağlığınız 2013’ten beri çok çok iyi. Canlı ve enerjik görünümüz size yeni fırsatlar sunacak. Bugüne dek size imkansız görünen şeylerin ne kadar kolay gerçekleştiğini göreceksiniz. 2015 yılı ailenizin ve evinizin değerini anlamaya başladığınız bir yıl olacak. Aşk evinizdeki Uranüs sayesinde daha fazla romantizm yapıp daha fazla eğleneceksiniz. Aşk evinizde beklenmedik sürprizlere de hazır olun.


Genel

2015 yılının temelinde sizin için ufukta görünen iki şey var: Aşk ve evlilik

Kariyer

Aşkla birlikte tamamen yeni bir sosyal çevre, sosyal yaşam da size bekliyor. Bu biraz da ne kadar iyi bir çift olabileceğinize bağlı. Karakteriniz nedeniyle rahat nedir bilmiyor durmadan çalışıyor ve etrafınızdaki insanlara da liderlik ediyorsunuz.Özellikle iş yaşamınızda bulunan çevrenizdekiler de sizden bunu bekliyor ve onlara akıl hocalığı yapıyorsunuz. Eğitim konusunda da yeni adımlar atabileceğiniz bir yıl 2015. Hayatınızdaki neredeyse her şeyin yavaş yavaş değiştiğini göreceksiniz. Bu değişim tabi ki sabahtan akşama olacak bir şey olmayacak Ama 2025’te geçmişe dönüp baktığınızda şu an yaşadığınız hayatı hatırlamıyor olma ihtimaliniz bile var. Peki olasılıklar neler? Kariyerinizi değiştirebilirsiniz. Arzu ettiğiniz bir alanda yüksek lisans ya da doktoraya başlayabilirsiniz.Yurt dışına taşınıp orada yaşamaya başlayabilirsiniz. Miras kalabilir, bir servet kazanabilir ya da bir servet kaybedebilirsiniz. Bir ev alabilir, ya da inşa edebilirsiniz. Tüm bunlar bu geçiş döneminde yapacağınız seçimlere bağlı olarak değişecek. Değişimlerin olumlu yönde olması için sizin de yapabileceğiniz şeyler var: Daima olumlu bir tutum takının, şu an sahip olduklarınız için minnetarlık duyun ve bunu dile getirmekten kaçınmayın, ani yaşayın.Unutmayın bu yıl sizin için aşk ve romantizmle dolu geçecek. Kendinizi buna hazırlayın ve fırsatları değerlendirmeye bakın.


Genel

2015 yılında aşk hayatınızda ve ekonomik anlamda daha çok sorunla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz.

Kariyer

Özellikle yılın iki ayı ayında kariyerle ilgili sorunlarınız daha baskın olacak.Özgürlüğüne düşkün Kova’lar 2015 yılında sorumlulukları ile keyfiyeti arasında bir denge sağlayabilecek. Belki de bugüne dek hiç olmadığı kadar az çalışacaksınız.Jüpiter’in 16 Haziran’a kadar 6. evinizde olması kariyeriniz ve sağlığınız açısından iyi bir işaret. Yetenekleriniz, geliştirebilir veya yeteneklerinizi ortaya çıkaracak yeni pratikler keşfedebilirsiniz. Yılın ilk yarısı iyimserliğinizi artıracak ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz, fakat 2015’in özellikle son iki ayı mücadelelerle geçecek. Plüton 2008 yılından beri mistik evinizde. Geçmiş yıllardaki mistik yolculuğunuz bu yıl da devam edecek. Ruhani hayatınızda evrensel bir detoks yaşayacaksınız. Kendi doğrularınızı bulacak, görmekten hoşlanmadığınız şeyleri ve insanları hayatınızdan çıkaracaksınız. Hala bir blog’unuz yoksa bu yolculuğunuzu yazacağınız bir blog açabilirsiniz.2012’de para gezegeni Neptün para evinize önemli bir geçiş yapmıştı. Bu, temel olarak yıllar sürecek bir döneme işaret ediyordu. Mistik yönelimleriniz sayesinde madde dünyasında daha da derinlere indiğiniz bu dönem önümüzdeki yıllarda da devam edecek.Her zaman iyi bir iletişimciydiniz, 2011’de 3. evinize geçen Uranüs sayesinde bu yeteneğiniz daha da gelişecek. Yazma, konuşma ve online aktivilerdeki yeteneğiniz bu yıl çok daha iyi olacak.Bu yıl ki en önemli ilgi alanınız finans, iletişim ve entelektüel yönünüz, sağlık ve iş (16 Temmuz’a kadar); aşk ve romantizm (Haziran’dan sonra) olacak.


Genel

Burcunun yönetici gezegeni Neptün'ün etkisi, son iki yılda yaşadığınız olumlu değişimlere daha fazla etkide bulunacak. Özgüveniniz ve özsaygınız artacak.

Kariyer

Vücudunuzda enerji yoğunluğu hissedeceksiniz. Uranüs'ün 2011'de burcunuza girmesi, Balık'a büyük finansal kazanç getirmişti. 2015'te, özellikle Şubat 24-29 arası doğanlar için Neptün'ün etkisi hissedilecek ve duygusal ve ruhsal gücünüz artacağı gibi, etrafınızdakilerin ruh halini okuyabileceksiniz.Satürn ve Uranüs arasından geçen ve sağlık ile cesareti temsil eden Chiron, özellikle 3-13 Mart arası doğanlar için etkisini gösterecek. Chiron'un etkisi, Balık'ın hassas yönlerini güçlendirecek ve bilgeliğini artıracak.Jüpiter, Balık'ın sosyal faaliyetlerini güçlendirecek ve hayattan keyif almasını sağlayacak aktivitelere daha fazla katılacaksınız. Aşk için de fırsatlar yakalayacak olan balık, kendisini mutlu etmek için birçok fırsat elde edebilir.Jüpiter, aynı zamanda iş arayan veya başkalarına iş imkanı sunmak isteyen Balık için de olumlu etki yapacak. Dahası, yardım bekliyorsanız karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.Satürn size kazandırdığı enerji, sert ve acımasız hayatta size inatçılık getirebilir. Ancak yapmanız gereken fırsatlarınıza bakıp işleyen, düzgün ilişkiler kurmak. Özellikle öğrenciler için daha fazla çalışmanız gereken bir yıl olacak. Öğrenci olmayan ise inanç sistemlerini, yeniden örgütlenmelerini ve kaderlerini gözden geçirecek.Plüton'un arkadaşlık bölgenizde olması, fiziksel ve zihinsel olarak 2015'te kendinizi geliştirmenizi ve insanlarla daha fazla etkileşime girmenizi sağlayabilir. Yetenekleriniz çok fazla, kendinizle olan çatışmalarınız ise sunmak istediğiniz yeteneklerin merkezinde yer alıyor. Bazıları sizi en hayalci burç, diğerleri iyileştirici olarak görüyor. Balık olarak her iki özelliği barındırıyorsunuz ama 2015'te sosyalliğinizi hayallerinizle uyumlu kılmalısınız. Balıklar 2015'te görümülerine ve paraya ilgi göstereceği gibi, çocukları, eğlenceyi düşünecek, yaratıcılık, grup çalışması ve sağlığı öne çıkaracak, mistik yönlerini güçlendirecek. Seyahate çıkmanız da olası.

Etiketler

1 yorum

  • Yorum Linki Deadsteal Çarşamba, 11 Ocak 2012 21:43 yazan Deadsteal

    Ben asalan burcundanım.İyi ki bu deyerli zamanınızı bizler için ayırıyorsunuz.

Yorum eklemek için giriş yapın

Şehirdeki Bütün Fırsatlar Size Çok Yakın...

readmore

Şık ve Keyifli       Mekanlar İçin

readmore

2011'in Kaliteli Mobilyaları Sizlerin Hizmetinde

readmore

Online Mobilyaya Dair Herşey Bu Sitede...

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.