Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sevgiliniz veya eşiniz sizi aldatıyor olabilir mi? İşte aldatılıyor olabileceğinizi gösteren 32 duygusal işaret!

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Aldatılmak, elbette herkes için kıskançlık ve acı duygularını harekete geçirir ama erkek ve kadın aldatmanın en rahatsız edici kısmının hangisi olduğunu konusunda farklı düşünüyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İlişki uzmanları bugüne kadar aldatan erkeklerin profillerini inceleyerek üç aşağı beş yukarı kimlerin aldatmaya meyilli olduklarını ortaya çıkarttı. İşte erkeklerin kadını aldattıkları durumlar..

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Özellikle uzun süreli ilişki yaşayan çiftler farkında olmadan birbirlerini ihmal ederler. Kadınlar ve erkeklerin aldatma gerekçeleri...

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Aldattıktan sonra daha fazla mutlu olacağınızı ya da seks hayatınızın daha ateşli geçeceğini mi düşünüyorsunuz?

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Başka bir kadınla ilişkiye girmeye karar verdiğinde bunu kendine nasıl açıkladın?

Erkekler de kadınlar gibi duygusal dünyalarında olup biten şeyleri arkadaşlarıyla konuşma, paylaşma isteği duyar. Fakat karşı cinsler arasında kurulan arkadaşlıkların bir sınır çizgisi vardır her zaman. Erkekler aşk hayatlarında yaşadıkları problemlerini karşı cinsten bir arkadaşlarıyla paylaştıklarında onlara zayıf bir yanlarını göstermiş olurlar. O insani duygusal olarak yakınlaştıklarını hissederlerse de işi cinsellik boyutuna taşımaya meyillidirler.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Geçen yüzyılda bir adamın eşini aldatması için başka bir kadınla fiziksel olarak karşı karşıya gelmesi, onunla bizzat tanışması gibi doğal bir ön koşul varken, bugün internet üzerinden sürdürülen iletişim birbirini hiç görmemiş iki insan arasında duygusal bir ilişkinin başlamasına da neden olabiliyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Prezervatif markası Durex, 36 ülkede 29 binden fazla kişi üzerinde yaptığı araştırmanın sonucunu kamuoyuyla paylaştı.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Hiç bir ilişki ihanetten soyutlanmış değildir. göleğindeki ruj izi ya da telefonuna gönderilen gizli bir mesaj mazide kaldı. Günümüz erkekleri o kadar kurnaz ve usta bir şekilde aldatıyor ki yıllarca ruhunuz bile duymayabilir. Peki, bu durumu nasıl anlarsınız? İşte aldatıldığınızı gösteren ipuçları...


Ciddi ve Seviyeli Ortamda Arkadaşlık Edinmelisin

readmore

Ciddi ve Seviyeli Ortamda Evlilik Teklifleri Seni Bekliyor

readmore

En Samimi Arkadaşlık Sitesi Burada Herşey Gerçek

readmore

Aşk, meşk, arkadaşlık Aradığın Herşey Burada

readmore
Site Sorunları için bize ulaşın.
Öneri ve istek göndermek için
Forum Hakkında Düşünceleriniz?
Siteye Haber Eklemek için tıklayınız.